• Trzeci "Kac" będzie tym ostatnim
  Trzecia odsłona przebojowego cyklu "Kac Vegas" będzie zarazem ostatnią – zapowiada reżyser serii Todd Phillips.
 • Scena z filmu "Kac Vegas w Bangkoku".
  Francuska luksusowa marka Louis Vuitton złożyła pozew przeciwko wytwórni Warner Bros. Luksusowy dom mody oskarża wytwórnię o promowanie tolerancji wobec podrobionych towarów i znaków firmowych.
 • 1. "Szybcy i wściekli 5" (9,3 miliona ściągnięć)
  Witryna BitTorrent opublikowała ranking premier mijającego roku najczęściej nielegalnie ściąganych. Na pierwszym miejscu znaleźli się "Szybcy i wściekli 5". Film akcji z Vinem Dieselem w roli głównej ściągnięto 9,3 miliona razy. To zdecydowanie niższy wynik niż zeszłorocznego "zwycięzcy" – "Avatara", który stał się łupem piratów 16 miliony razy. Oto pełna lista filmów, które najchętniej ściągali piraci w 2011 roku...
 • 1. "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2" - 1,33 miliarda dolarów
  Na podstawie statystyk światowego box-office'u sporządzono listę najbardziej dochodowych filmów 2011 roku. Na pierwszym miejscu, co chyba nie dziwi nikogo, czarodziej Potter w swojej ostatniej akcji. Reszta czołówki to także same sequele wielkich hitów ostatnich lat...
 • "Kac Vegas w Bangkoku" hitem dla dorosłych
  Gwiazdor "Kac Vegas", Bradley Cooper jest szczerze zdziwiony sukcesem finansowym drugiej części komediowego cyklu.
 • Mason Lee na potężnym kacu
  Słynny reżyser jest dumny z kreacji aktorskiej swojego syna w komedii "Kac Vegas w Bangkoku".
 • "Kac Vegas w Bangkoku"
  Justin Bartha, wcielający się w postać Douga twierdzi, że sequel filmu "Kac Vegas" jest o wiele "sprośniejszy", niż jego poprzednik.
 • Kac Vegas w Bangkoku
  Jedna imprezka to za mało, nawet tak szalona jak ta kawalerska w Vegas. Phil, Alan i Doug udają się więc w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub swego kumpla Stu. Ma być bezpiecznie i spokojnie, a wychodzi jak zwykle… Czy kac po szaleństwach w Bangkoku będzie jeszcze większy, zobaczymy 3 czerwca, kiedy to druga część kultowej komedii wejdzie na polskie ekrany.
 • Filmu "Kac Vegas w Bangkoku" nie powinna zobaczyć żadna matka
  Zach Galifianakis nie pozwolił swojej mamie obejrzeć swojego najnowszego filmu.
 • Kac nie w Vegas, a w Bangkoku
  Sequel komedii, która zdobyła sobie status kultowej. Pierwsza samcza wyprawa czterech spragnionych męskich rozrywek kolegów do mitycznego Vegas skończyła się ostrą banią i gigantycznym kacem. Dlatego Stu nie chce już ryzykować i planuje przed weselem w egzotycznej Tajlandii bezpieczne, spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem… Czy kac po imprezce w Bangkoku będzie jeszcze większy, zobaczymy 3 czerwca.