Milik i Lewandowski zapewnili nam zwycięstwo z Litwą. Zobacz gole. WIDEO07 czerwca 2014Reprezentacja Polski w towarzyskim meczu rozegranym w Gdańsku wygrała z Litwą 2:1. Gola dla "biało-czerwonych" strzelili Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.
Lewandowski: Mam nadzieję, że kibice będą się uśmiechali po każdym meczu06 czerwca 2014Piłkarska reprezentacja Polski rozegra dzisiaj w Gdańsku towarzyski mecz z drużyną Litwy, który będzie bardzo ważnym sprawdzianem przed spotkaniami w eliminacjach mistrzostw Europy. "To będzie dla nas dobry test z gry ataku pozycyjnym" - twierdzi Robert Lewandowski.
Awans kadry Nawałki w rankingu FIFA. Wyprzedziliśmy Irlandię, ZEA i Senegal05 czerwca 2014Po remisie z Niemcami polska reprezentacja Polski awansowała o 3 miejsca w rankingu drużyn narodowych FIFA. W najnowszym zestawieniu Polacy zajmują 69. miejsce.
Polska - Bośnia 1:0 w meczu młodzieżówek05 czerwca 2014Polska pokonała Bośnię i Hercegowinę 1:0 (0:0) w rozegranym w Krakowie meczu towarzyskim zespołów do lat 21. Jedyną bramkę w meczu zdobył Rafał Janicki - obrońca Lechii Gdańsk trafił w 46. minucie, po dośrodkowaniu Rafała Wolskiego.
Jan Tomaszewski ostro skrytykował Roberta Lewandowskiego. WIDEO03 czerwca 2014Dla Jana Tomaszewskiego nie ma "świętych krów". Bohater z Wembley tym razem kilka gorzkich słów powiedział pod adresem Roberta Lewandowskiego. Za co dostało się najlepszemu polskiemu piłkarzowi?
Dodatkowe powołania Adama Nawałki na mecz z Litwą02 czerwca 2014W piątek piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w meczu towarzyskim z Litwą. Selekcjoner "biało-czerwonych", Adam Nawałka uzupełnił skład kadry na to spotkanie.
Zbigniew Boniek: Trzymam kciuki za Adama Nawałkę!27 maja 2014Adam Nawałka może być spokojny o swoją posadę. "Nie ma takiego trenera, który przegrałby przed eliminacjami" - stwierdził szef krajowej federacji - Zbigniew Boniek podczas walnego zgromadzenia sprawozdawczego Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Bogdan Wenta uratował honor sportowców w eurowyborach. ZDJĘCIA27 maja 2014Kandydatury Tomasza Adamka czy Otylii Jędrzejczak przepadły z kretesem. W eurowyborach "sportowcy" ponieśli klęskę. Wyjątkiem od reguły jest tylko Bogdan Wenta.
17-latka nową gwiazdą polskiej siatkówki. Smarzek zastąpi Glinkę. ZDJĘCIA27 maja 2014Małgorzata Glinka Mogentale i Katarzyna Skowrońska Dolata są już u schyłku kariery. Kto może być nową gwiazdą kadry polskich siatkarek? Ostatni turniej eliminacyjny do ME pokazał, że wyrasta na nią zaledwie 17-letnia Malwina Smarzek.
Grzegorz Krychowiak pokazał swoją dziewczynę. ZDJĘCIA23 maja 2014Reprezentant Polski ma się kim pochwalić. Grzegorz Krychowiak pojawił się w Warszawie na prezentacji nowego modelu korków piłkarskich Puma Tricks. Zawodnikowi francuskiego Stade Reims towarzyszyła jego ukochana Celia Jaunat.