• Kamila Łapicka, Andrzej Łapicki
  Kamila Łapicka, wdowa po aktorze Andrzeju Łapickim, zamierza ponoć napisać książkę o swoim zmarłym mężu. Jak twierdzi jedn z tabloidów, w publikacji mają zostać opisane intymne szczegóły z życia pary.
 • Kamila Łapicka, wdowa po aktorze Andrzeju Łapickim, po śmierci małżonka ma problemy finansowe. Utrata kolejnych zleceń zawodowych sprawiła, że teatrolożka postanowiła napisać książkę o swoim słynnym mężu.
 • Andrzej Łapicki, tuż przed śmiercią zmienił zapisy swojego testamentu tak, by jego żona Kamila nie otrzymała całego spadku. Jak twierdzą tabloidy, między małżonkami nie działo się zbyt dobrze, a aktor rozważał nawet rozwód.
 • Andrzej Łapicki z żoną Kamilą
  Andrzej Łapicki z żoną Kamilą obchodzili wczoraj trzecią rocznicę ślubu. Jednak nie były to obchody w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
 • Kamila i Andrzej Łapiccy
  Kamila Łapicka została ostatnio asystentką reżysera spektaklu "Mazepa". Jej mąż, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów Andrzej Łapicki jest pełen podziwu dla jej umiejętności.
 • Oni związali się ze swoimi idolami
  Spotkać swojego ukochanego gwiazdora, pójść z nim na randkę, spędzić upojną noc a nawet – poślubić. Zazwyczaj to są tylko nierealne marzenia fanów, zwykle – nastolatków wpatrzonych w plakaty ze swoimi idolami. A jednak czasem te marzenia stają się rzeczywistością. Czasem za sprawą mało wybrednych metod... Oto historie miłosne z udziałem wielkich gwiazd i ich wielbicieli. Z życia wzięte!
 • Zuzanna Łapicka-Olbrychska
  Andrzej Łapicki ożenił się z kobietą młodszą od siebie o 60 lat. Oczywiście wywołało to falę plotek, niezdrowego zainteresowania i domysłów. Jednak jak się okazuje, małżeństwo z Kamilą jest nadzwyczaj udane i akceptowane przez najbliższych aktora.
 • Kamila i Andrzej Łapiccy na premierze spektaklu "Szkoła żon" w Teatrze Polskim.
  W warszawskim "Teatrze Polskim" odbyła się długo oczekiwana premiera sztuki "Szkoła żon" Moliera w reżyserii Jacquesa Lassalle'a z Andrzejem Sewerynem i Anną Cieślak w rolach głównych. Twórców sztuki oklaskiwała rzesza gwiazd, m.in. Andrzej Łapicki z żoną. Dla Kamili Łapickiej premiera spektaklu była okazją do zaprezentowania swojego nowego wizerunku: tym razem mogliśmy ją oglądać w dłuższych włosach i przede wszystkim świetnym makijażu! Kreacja, którą żona aktora wybrała na tę okazję, może nie była doskonała (nieco postarzająca i smutna), ale makijaż zdecydowanie rekompensował te braki. My jesteśmy "na TAK"! A Wy?
 • Kamila i Andrzej Łapiccy wciąż zaskakują opinię publiczną.
  Ta informacja to prawdziwie elektryzujący hit! Media elektroniczne, powołując się na tekst opublikowany w tygodniku "Na Żywo", donoszą, że Kamila i Andrzej Łapiccy zupełnie poważnie myślą o posiadaniu dzieci.
 • Gwiazdy, którym ukochany pomógł zaistnieć w show-biznesie.
  Nie zaprzeczamy, że kobiety, o których mowa w tym materiale, były (lub nadal są) zakochane w swoich sławnych partnerach i absolutnie nie odmawiamy tym parom prawa do prawdziwych uczuć. Patrząc jednak na koleje losów przynajmniej niektórych z nich, trudno nie zauważyć, że miłość, która ich połączyła, przeminęła, ale za to kariera pięknych pań przybrała nieoczekiwane rozmiary! Cóż, nie da się ukryć, że partnerzy tych kobiet byli dla nich trampoliną do osiągnięcia wyżyn w show-biznesowym światku - w różnym tego słowa znaczeniu. Oto polskie gwiazdy, które w mniejszym lub większym stopniu są rozpoznawalne dzięki swoim obecnym i byłym mężom.