• Kamila Łapicka, Andrzej Łapicki
  Kamila Łapicka, wdowa po aktorze Andrzeju Łapickim, zamierza ponoć napisać książkę o swoim zmarłym mężu. Jak twierdzi jedn z tabloidów, w publikacji mają zostać opisane intymne szczegóły z życia pary.
 • Kamila Łapicka, wdowa po aktorze Andrzeju Łapickim, po śmierci małżonka ma problemy finansowe. Utrata kolejnych zleceń zawodowych sprawiła, że teatrolożka postanowiła napisać książkę o swoim słynnym mężu.
 • Andrzej Łapicki, tuż przed śmiercią zmienił zapisy swojego testamentu tak, by jego żona Kamila nie otrzymała całego spadku. Jak twierdzą tabloidy, między małżonkami nie działo się zbyt dobrze, a aktor rozważał nawet rozwód.
 • Andrzej Łapicki z żoną Kamilą
  Andrzej Łapicki z żoną Kamilą obchodzili wczoraj trzecią rocznicę ślubu. Jednak nie były to obchody w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
 • Kamila i Andrzej Łapiccy
  Kamila Łapicka została ostatnio asystentką reżysera spektaklu "Mazepa". Jej mąż, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów Andrzej Łapicki jest pełen podziwu dla jej umiejętności.
 • Oni związali się ze swoimi idolami
  Spotkać swojego ukochanego gwiazdora, pójść z nim na randkę, spędzić upojną noc a nawet – poślubić. Zazwyczaj to są tylko nierealne marzenia fanów, zwykle – nastolatków wpatrzonych w plakaty ze swoimi idolami. A jednak czasem te marzenia stają się rzeczywistością. Czasem za sprawą mało wybrednych metod... Oto historie miłosne z udziałem wielkich gwiazd i ich wielbicieli. Z życia wzięte!
 • Zuzanna Łapicka-Olbrychska
  Andrzej Łapicki ożenił się z kobietą młodszą od siebie o 60 lat. Oczywiście wywołało to falę plotek, niezdrowego zainteresowania i domysłów. Jednak jak się okazuje, małżeństwo z Kamilą jest nadzwyczaj udane i akceptowane przez najbliższych aktora.
 • Kamila i Andrzej Łapiccy na premierze spektaklu "Szkoła żon" w Teatrze Polskim.
  W warszawskim "Teatrze Polskim" odbyła się długo oczekiwana premiera sztuki "Szkoła żon" Moliera w reżyserii Jacquesa Lassalle'a z Andrzejem Sewerynem i Anną Cieślak w rolach głównych. Twórców sztuki oklaskiwała rzesza gwiazd, m.in. Andrzej Łapicki z żoną. Dla Kamili Łapickiej premiera spektaklu była okazją do zaprezentowania swojego nowego wizerunku: tym razem mogliśmy ją oglądać w dłuższych włosach i przede wszystkim świetnym makijażu! Kreacja, którą żona aktora wybrała na tę okazję, może nie była doskonała (nieco postarzająca i smutna), ale makijaż zdecydowanie rekompensował te braki. My jesteśmy "na TAK"! A Wy?
 • Kamila i Andrzej Łapiccy wciąż zaskakują opinię publiczną.
  Ta informacja to prawdziwie elektryzujący hit! Media elektroniczne, powołując się na tekst opublikowany w tygodniku "Na Żywo", donoszą, że Kamila i Andrzej Łapiccy zupełnie poważnie myślą o posiadaniu dzieci.
 • Kamila i Andrzej Łapiccy
  Trzeba przyznać, że Kamila Łapicka otacza swojego męża niebywałą wprost opieką. Nie odstępuje go na krok i ułatwia życie, jak tylko może.