• Kamila i Andrzej Łapiccy na premierze spektaklu "Szkoła żon" w Teatrze Polskim.
    W warszawskim "Teatrze Polskim" odbyła się długo oczekiwana premiera sztuki "Szkoła żon" Moliera w reżyserii Jacquesa Lassalle'a z Andrzejem Sewerynem i Anną Cieślak w rolach głównych. Twórców sztuki oklaskiwała rzesza gwiazd, m.in. Andrzej Łapicki z żoną. Dla Kamili Łapickiej premiera spektaklu była okazją do zaprezentowania swojego nowego wizerunku: tym razem mogliśmy ją oglądać w dłuższych włosach i przede wszystkim świetnym makijażu! Kreacja, którą żona aktora wybrała na tę okazję, może nie była doskonała (nieco postarzająca i smutna), ale makijaż zdecydowanie rekompensował te braki. My jesteśmy "na TAK"! A Wy?
  • Kamila i Andrzej Łapiccy wciąż zaskakują opinię publiczną.
    Ta informacja to prawdziwie elektryzujący hit! Media elektroniczne, powołując się na tekst opublikowany w tygodniku "Na Żywo", donoszą, że Kamila i Andrzej Łapiccy zupełnie poważnie myślą o posiadaniu dzieci.
  • Gwiazdy, którym ukochany pomógł zaistnieć w show-biznesie.
    Nie zaprzeczamy, że kobiety, o których mowa w tym materiale, były (lub nadal są) zakochane w swoich sławnych partnerach i absolutnie nie odmawiamy tym parom prawa do prawdziwych uczuć. Patrząc jednak na koleje losów przynajmniej niektórych z nich, trudno nie zauważyć, że miłość, która ich połączyła, przeminęła, ale za to kariera pięknych pań przybrała nieoczekiwane rozmiary! Cóż, nie da się ukryć, że partnerzy tych kobiet byli dla nich trampoliną do osiągnięcia wyżyn w show-biznesowym światku - w różnym tego słowa znaczeniu. Oto polskie gwiazdy, które w mniejszym lub większym stopniu są rozpoznawalne dzięki swoim obecnym i byłym mężom.