• Karol Strasburger
  Karol Strasburger z Telewizją Polską związany jest od ponad 20 lat, przez co miał okazję obserwować wielu zmieniających się prezesów. Jednak to, co dzieje się w TVP w ostatnich miesiącach, budzi niepokój prezentera.
 • Karol Strasburger
  Karol Strasburger półtora roku temu stracił swoją ukochaną żonę, która przegrała walkę z chorobą nowotworową. Od tego czasu brukowce próbowały przypisać prezenterowi różne romanse, on jednak twierdzi, że nie szuka miłości.
 • Karol Strasburger
  Karol Strasburger w ostatnim czasie często widywany jest w towarzystwie bardzo atrakcyjnej, młodej brunetki. Plotkarskie media szybko podchwyciły temat i obwieściły nową miłość w życiu prezentera. Ona sam jednak kategorycznie zaprzecza tym doniesieniom.
 • Karol Strasburger
  Wczoraj media podały informację o włamaniu do willi Karola Strasburgera w Konstancinie. Okazuje się jednak, że ofiarą włamywaczy padł nie gospodarz "Familiady", a aktor "Klanu", Tomasz Stockinger.
 • Pogrzeb Andrzeja Turskiego
  Msza pogrzebowa Andrzeja Turskiego przyciągnęła tłumy. Były nie tylko gwiazdy telewizji, ale i zwykli ludzie, którzy chcieli pożegnać prezentera "Panoramy".
 • Karol Strasburger i jego słynne "suchary" to już niemal zjawisko kultowe. Prezenter "Familiady" mimo upływu lat nie wychodzi z formy, a jego ostatni dowcip właśnie podbija Internet.
 • "Familiada" jest obecna na antenie od 19 lat. Mimo takiego stażu, Karolowi Strasburgerowi wciąż nie brak pomysłów na kolejne dowcipy, którymi zwykł rozpoczynać program. Ostatnio opowiedział historię trzech przyjaciół w kawiarni. Przyzwyczajona do sucharów publiczność, zaliczyła falstart z brawami.
 • Karol Strasburger jako prowadzący teleturniej "Familiada", stał się znany z dość żenujących dowcipów opowiadanych na rozpoczęcie każdego odcinka programu. Czy to właśnie jego "suchary" wciąż przyciągają widzów przed ekrany?
 • Jan Nowicki jako "Wielki Szu"
  "Wielki Szu" – opowieść o podstarzałym szulerze, który po wyjściu z więzienia uczy karcianych trików młodego taksówkarza ze znakomitym Janem Nowickim o pokerowej twarzy – wszedł na ekrany 30 lat temu. "To kino sensacyjne wysokiej próby, zahaczone o wycinek polskiej rzeczywistości" – mówi o filmie Sylwestra Chęcińskiego krytyk Andrzej Bukowiecki, a my przypominamy historię "Wielkiego Szu".
 • Bilguun Ariunbataar zaistniał w polskiej telewizji dzięki programowi Szymona Majewskiego. Niestety wraz ze zniknięciem show z anteny, sympatyczny reporter z Mongolii również zniknął z naszych ekranów. W sieci znaleźliśmy nieemitowany na ekranach odcinek "U1 Bator TV", w którym Bill mierzy się na dowcipy z Karolem Strasburgerem. Zobaczcie, co wniknęło z tego spotkania.