• Wróżka Salomea znalazła świetny sposób na to, by zachęcić telewidzów do telefonowania do studia. "Kochani, jak nie będziecie dzwonić, to cały program będę opowiadała kawały". Reakcja była natychmiastowa. Posłuchajcie sami, czy Salomea swoimi dowcipami przebiła Karola Strasburgera?
 • W jubileuszowym odcinku teleturnieju "Jeden z dziesięciu" wystąpiły gwiazdy publicznej telewizji, między innymi Karol Strasburger, Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel. Trzeba przyznać, że z pytaniami o Telewizję Polską radzili sobie całkiem nieźle, choć nie obyło się bez kilku wstydliwych wpadek. Zobaczcie sami.
 • Dowcipy Karola Strasburgera, które jako prowadzący "Familiady" opowiada na rozpoczęcie każdego odcinka teleturnieju, przeszły już do legendy. Choć internauci przypięli mu łatkę "króla sucharów", on nie zamierza zaprzestać swoich praktyk. Oto, jakim żartem ubawił widzów w ostatnim odcinku.
 • Gwiazdy "Pytania na śniadanie" w "Familiadzie"
  Prezenterzy porannego programu Telewizji Polskiej, "Pytanie na śniadanie" wzięli udział w kultowym teleturnieju "Familiada". Pieniądze wygrane podczas rywalizaji, zostaną przekazane na cele charytatywne. Zobacz, jak gwiazdy śniadaniowej audycji zaprezentowały się w show Karola Strasburgera.
 • Karol Strasburger w "Familiadzie"
  Ostatnio w mediach pojawiały się niepokojące informacje na temat "Familiady". Program po raz pierwszy w historii ma zostać zawieszony na czas wakacji, ponieważ TVP ma problemy ze znalezieniem sponsora. Karol Strasburger nie traci jednak nadziei ponieważ jak twierdz rola prowadzącego wciąż jest dla niego wielką frajdą i przyjemnością.
 • W tym roku, po raz pierwszy w historii, "Familiada" zniknie z anteny na czas wakacyjnej przerwy. Od teraz, aż do jesieni Telewizja Polska zamierza emitować powtórki popularnego teleturnieju. Taka decyzja szefów nie odpowiada prowadzącemu program, Karolowi Strasburgerowi. Aby zapewnić widzom stałą porcję nowych wrażeń, gospodarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.
 • "Familiada" jest obecna na antenie Telewizji Polskiej od 18 lat. Choć widownia programu zmalała, to w swoim paśmie wiąż jest on liderem. Jak to możliwe, że po tak długim czasie rodzinny teleturniej nie nudzi się widzom?
 • Najpopularniejsze rozrywowe show telewizyjne
  "X Factor" i "Must be the music" to jedne z najbardziej spektakularnych i kosztownych show w polskiej telewizji. Pomimo ogromnego nakładu finansowego, słynnych celebrytów i intensywnej promocji, programy te wciąż przegrywają walkę o widza z od lat istniejącymi na antenie "Jaka to melodia?" i "Familiada".
 • Karol Strasburger z żoną Ireną
  Gospodarz kultowej już "Familiady" i najdowcipniejszy człowiek telewizji, czyli Karol Strasburger zdecydował się opowiedzieć, w jakich okolicznościach poznał swoją drugą żonę Irenę.
 • Wielbicieli aktorskiego talentu Karola Strasburgera z pewnością ucieszy fakt, że niebawem znów będą mogli oglądać go w serialu "Pierwsza miłość". W rozmowie z Faktem aktor zdradził, że jego postać wkrótce wyjdzie z więzienia i przejdzie prawdziwą metamorfozę.