• Katarzyna Bosacka
    "Badania pokazują, że plastik jest w naszych tkankach tłuszczowych, ponieważ zjadamy go wraz z żywnością, która jest w niego pakowana i wypijamy go razem z wodą butelkowaną. Dziś nawet owoce i warzywa pakowane są w plastikowe folie i pudełka" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Katarzyna Bosacka. Dziennikarka stacji TVN Style, najpierw w programie "Wiem, co jem", a teraz w produkcji "Co nas truje" stara się zrobić z Polaków świadomych konsumentów .
  • Katarzyna Bosacka, która od kilku sezonów prowadzi w TVN Style program "Wiem, co jem", postanowiła pozwać twórców konkurencyjnej stacji. Jej zdaniem bowiem, emitowane w Polsat Cafe "Zdrowie na widelcu", to plagiat jej autorskiego projektu.
  • Katarzyna Bosacka, gospodyni programu "Wiem co jem i co kupuję", niebawem po raz czwarty zostanie mamą. Z tej okazji stacja TVN Style przygotowała zupełnie nowy program, w którym widzowie wraz z prowadzącą, będą sprawdzali kolejne prawdy i mity na temat ciąży .
  • Wiosenna ramówka stacji TVN Style to kontynuacje lubianych przez widzów produkcji oraz cztery zupełnie nowe programy. W rozmowie z portalem dziennik.pl, szefowa stacji zdradziła, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie i co ma szansę stać się największym hitem.
  • Katarzyna Bosacka, popularna dziennikarka stacji TVN Style postanowiła zrzucić zbędne kilogramy na oczach kamery. Czy dieta, wyczerpujące ćwiczenia i zmiana tryby życia przyniosą oczekiwany efekt?
  • Przed nami ostatni premierowy odcinek emitowanego przez TVN Style programu "Wiem, co jem" w sezonie wiosennym. Tym razem prowadząca Katarzyna Bosacka weźmie pod lupę sezonowe owoce.
  • Katarzyna Bosacka w tunice z jajkiem...
    Nie tylko gwiazdy show-biznesu decydują się na prowokacyjne kreacje, żeby zwrócić na siebie uwagę. Na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style wszyscy patrzyli na strój dziennikarki Katarzyny Bosackiej.