• Karolina Matej, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska
  Kiedy Karolina się uśmiecha, naprawdę trudno nie zauważyć jej podobieństwa do "seniorki rodu"...
 • "Ostatni klaps" najgorszym filmem roku 2016
  Węże dla najgorszych polskich filmów i aktorów zostały przyznane po raz piąty. W tym roku najwięcej niechlubnych laurów zebrali twórcy produkcji pod znaczącym tytułem "Ostatni klaps".
 • Katarzyna i Karolina Jungowskie oraz Grażyna Szapołowska
  Jeszcze kilka lat temu dziewczynka nie zapowiadała się na tak urodziwą młodą kobietę, ale okres dojrzewania wydobył z niej prawdziwe piękno. Oceńcie, czy jest podobna do sławnej babci.
 • Grażyna Szapłowska, Katarzyna Jungowska i Karolina - wnuczka Grażyny Szapołowskiej
  Więzy krwi łączące ludzi nie zawsze sprawiają, że są oni do siebie podobni. Czy w przypadku Grażyny Szapołowskiej i jej córki oraz wnuczki podobieństwo jest uderzające? Zdjęcia z premiery książki aktorki pozwalają to ocenić. Zobaczcie je.
 • Grażyna Szapołowska z partnerem oraz córką Katarzyna Jugowską i wnuczką
  Nie każda kobieta w wieku 59 lat może pozwolić sobie na założenie obcisłych spodni rurek (w dodatku w jasnym kolorze!), króciutkiej kurtki i seksownych botków bez narażania się na krytykę, ale Grażynie Szapołowskiej na pewno to nie grozi. Aktorka wygląda lepiej niż jej córka. Zobaczcie!
 • Gwiazdy, które wcześnie zostały matkami.
  Każda z nich jest inną kobietą, każda zajmuje się czymś innym i każda ma inne pasje. Jest jednak coś, co je łączy: to, że mają rozpoznawalne twarze i to, że wcześnie zostały matkami. Ich historie pokazują, że wczesne macierzyństwo (w każdym przypadku przed 25 rokiem życia) nie musi oznaczać końca kariery i zmarnowania życia. Kobiety, które przedstawiamy doskonale poradziły sobie z łączeniem roli matki i kobiety sukcesu. Oto silne kobiety, z których można czerpać przykład!
 • Julia Pogrebińska i Tomasz Ciachorowski
  W plażowej scenerii nadwiślańskiego klubu H2O aktorzy serialu "Linia Życia" świętowali zakończenie zdjęć do pierwszego sezonu. Dalsze losy rodzin Kesslerów, Nowików, Grabowskich i Pruskich widzowie Polsatu będą mogli śledzić już od września. Do obsady od drugiej serii dołączą Stefano Terrazziono oraz Anna Prus. I – jak obiecują producenci – sensacja będzie gonić sensację.
 • Gwiazdy na gali otwarcia 36. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni
  Ledwie skończył się sopocki festiwal Top Trendy, a już rozpoczęło się kolejne ważne wydarzenie artystyczne: 36. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Uroczysta gala rozpoczynająca "polskie święto kina" miała miejsce wczoraj i oczywiście zgromadziła wiele ważnych osobistości ze świata filmu. Zobaczcie, kto przybył do Gdyni i jak prezentowali się znakomici goście Festiwalu.
 • Gwiazdy w atelier Dessange - impreza pod hasłem "Zostań gwiazdą Cannes by Dessange"
  "Zostań gwiazdą Cannes by Dessange" - pod takim hasłem oficjalny kreator fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes, marka Dessange Paris, zaprosił do swojego atelier w budynku Metropolitan polskie aktorki i celebrytki. Grażyna Szapołowska, Edyta Herbuś, Paulina Młynarska, Dorota Naruszewicz, Magdalena Górska i inne panie poddały się metamorfozom. Specjaliści, w myśl filozofii salonu, próbowali znaleźć harmonię pomiędzy fryzurą, makijażem i osobowością każdej z nich. Nam szczególnie ciekawe wydały się jednak nie tyle przemiany, które zaszły w w wyglądzie gwiazd, ale stylizacje, które wybrały na tę okazję. Część kobiet obecnych na imprezie uznała, że podczas wizyty u fryzjera doskonale sprawdzi się swobodny styl. Inne postawiły na zdecydowanie bardziej eleganckie kreacje. A co Waszym zdaniem powinno się na siebie nakładać, idąc do fryzjera? Czy mała czarna to dobry wybór...?
 • Grażyna Szapołowska czy Katarzyna Jungowska - która wygląda lepiej?
  Premiera pierwszego filmu w reżyserii Katarzyny Jungowskiej zwiastuje, że córka Grażyny Szapołowskiej coraz poważniej myśli o zaistnieniu w świecie filmu. Decydując się na ten krok i będąc dzieckiem niekwestionowanej gwiazdy, Katarzyna z pewnością zdaje sobie sprawę, że nie uniknie porównywania jej z mamą. Pod uwagę będzie brany na pewno zarówno talent artystyczny, jak i ogólne predyspozycje do odnajdowania się w bezlitosnym show-biznesie, a w tym także prezencja... Oto Grażyna Szapołowska i jej córka, Katarzyna Jungowska - starcie numer 1! Która prezentuje się lepiej?