• Gwiazdy na 1. urodzinach dwutygodnika "Flesz"
  Śmiało można powiedzieć, że takiego tłumu gwiazd zgromadzonych w jednym miejscu już dawno nie było! 1. urodziny dwutygodnika przyciągnęły ogrom znanych osób. Zobaczcie, kto się pojawił jak wyglądali sławni goście.
 • Katarzyna Glinka, Marzena Rogalska i Katarzyna Skrzynecka
  Dla niektórych te lęki mogą być śmieszne, ale osoby, które się z nimi zmagają, często naprawdę cierpią katusze, gdy muszą stawiać czoła codzienności. Oto, czego boją się znane Polki.
 • Znani i lubiani za udział w reklamie inkasują całkiem pokaźne gaże. Niestety, niektórzy celebryci dość niefortunnie wybierają kampanie i produkty, które godzą się firmować swoim wizerunkiem. Oto kilka najbardziej obciachowych reklam z udziałem polskich gwiazd .
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.
 • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!