• Nogi Katarzyny Skrzyneckiej
  Kasia Skrzynecka lubi podkreślać swoją kobiecość i dlatego nawet gdy za oknem panuje przejmujący chłód, ona nie rezygnuje z seksownej mini!
 • Uda Katarzyny Skrzyneckiej
  Kasia Skrzynecka i jej mąż z dumą opowiadali mediom, że od porodu aktorce udało się schudnąć już 10 kilogramów. Niestety, stylizacje, w których pokazuje się aktorka, nie pozwalają podziwiać efektów jej ciężkiej pracy. Na imprezie w Zakopanem Kasia po prostu zmasakrowała swoje uda, zakładając baaardzo obcisłe spodnie i krótką tunikę. Oto najbardziej pogrubiająca stylizacja wszech czasów!
 • Gwiazdy na 30 urodzinach firmy Yes.
  W poniedziałkowy wieczór w Reducie Banku Polskiego odbyła się premiera Kalendarza YES 2012. Atrakcją wieczoru była aukcja fotografii z kalendarza oraz koncert BRODKI. Tego dnia firma YES świętowała również swoje 30 urodziny. Na imprezie pojawiło się wiele znanych osób i w zasadzie każda ze znanych pań wyglądała inaczej. Który pomysł na urodzinową kreację podoba się Wam najbardziej.
 • Ciężarna gwiazda nie boi się seksownych kreacji.
  Kto powiedział, że kobieta w ciąży powinna ukrywać swoje krągłości pod workowatymi kreacjami?! Jedna z polskich gwiazd spodziewających się dziecka udowadnia, że to mit. O kim mowa? O Kasi Skrzyneckiej, która w miniony weekend nie tylko pojawiła się na imprezie obcisłej sukni, ale także odsłoniła nogi seksownymi rozcięciami w kreacji. Całość stylizacji uzupełniały wysokie buty i mała torebka. Naszym zdaniem błogosławiony stan służy gwieździe, a co Wy o tym sądzicie?
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!
 • Gwiazdy złapane w sieć - piękne panie na imprezie inauguracyjnej marki T-Mobile
  Wczoraj w warszawskim Zamku Królewskim odbyła się wielka feta z okazji wejścia na polski rynek międzynarodowej marki telefonii cyfrowej T-Mobile. O dobry nastrój podczas wieczoru zadbały Ewa Farna i Tatiana Okupnik, które zaśpiewały swoje najnowsze przeboje. Uroczystość poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor. W imprezie wzięło udział wielu znakomitych gości. Zobaczcie, jak prezentowały się kobiety biorące udział w świętowaniu tego ważnego wydarzenia. Kreacje wybrane na tę okazję były naprawdę różnorodne.
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.
 • Katarzyna Skrzynecka na swoim koncercie w Teatrze Bajka
  Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że gwiazda postanowiła wykorzystać przerwę w emisji "Tańca z gwiazdami" na odnowę swojej sylwetki.... Efekty można było podziwiać podczas koncertu w Teatrze Bajka.
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki na promocji kosmetyków Dove Men+Care
  Zobacz, jak wyglądała Kasia Skrzynecka na imprezie promującej nowe kosmetyki dla mężczyzn Dove Men+Care.