• Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skryznecka w "Tańcu z gwiazdami"
  Gwiazdy zazwyczaj nie lubią chwalić się swoimi zdjęciami z przeszłości. Agnieszka Włodarczyk pokazała jednak dystans do siebie, wrzucając do sieci fotki z pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami". Trzeba przyznać, że ówczesne stylizacje były prawdziwymi koszmarkami.
 • Stacja TVN ruszyła pełną parą z przygotowaniami do przywrócenia na antenę "Tańca z gwiazdami". W mediach pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące tego, kto wystąpi w nowej edycji oraz kto będzie pełnił rolę gospodarza. Czy w tym drugim przypadku, Katarzynę Skrzynecką zastąpi Joanna Koroniewska?
 • Piękny dekolt znanej Polki. Ciąża jej służy…
  Stan błogosławiony wywiera błogosławiony wpływ na wygląd kobiety? Tak, co widać na przykładzie tej gwiazdy.
 • Królowa stylu czy królowa pasztetów? Metamorfoza i styl Katarzyny Skrzyneckiej
  Królowa stylu czy królowa pasztetów? Katarzyna Skrzynecka słynie ze swoich nieskończonych modowych wpadek. Z kolei dwuznaczny przydomek „królowa pasztetów”, który zawdzięcza udziałowi w pewnej reklamie - przylgnął do niej na dobre… Nad jej kreacjami styliści często załamują ręce, jedna ostatnio gwiazda prezentuje coraz bardziej udane stylizacje. Podczas kolejnych edycji „Tańca z Gwiazdami” widzowie mogli obserwować jej sukcesy i porażki – zarówno modowe, jak i te w zmaganiach o szczuplejszą sylwetkę. Oto styl i metamorfozy Katarzyny Skrzyneckiej!
 • Kasia i Piotr jeszcze w programie
  To niewiarygodne! Zmienia się prowadząca "Taniec z gwiazdami". Czy widzowie wyobrażają sobie kogoś innego na miejscu popularnej Skrzynki? Jak się okazuje, będą musieli...
 • Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski
  Plotka głosi, że w XIII edycji "Tańca z gwiazdami" mają się pojawić nowi prowadzący. Czy Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski faktycznie pożegnają się z show? Może warto jeszcze przemyśleć tę decyzję?
 • Tak Skrzynecka tańczy z zakupami
  Kasia Skrzynecka nie tylko w okolicach parkietu "Tańca z gwiazdami" świetnie daje sobie radę. Równie sprawnie porusza się między... sklepowymi półkami. Oczywiście kroku dzielnie dotrzymuje jej mąż Marcin Łopucki.