Koniec z darmowym zwiedzaniem. Turyści zapłacą za wstęp do słynnej katedry
03 czerwca 2026Od 1 lipca turyści już nie będą mogli wchodzić za darmo do katedry w niemieckiej Kolonii - poinformowała we wtorek agencja dpa, powołując się na kapitułę katedralną. Opłata ma pokryć rosnące koszty konserwacji i utrzymania gotyckiej świątyni.