• Kenneth Branagh przedstawia "Thora"
  Wybitny aktor i znakomity reżyser, który z wdziękiem porusza się między filmowymi gatunkami. Teraz reżyseruje komiksowego "Thora", budząc zdziwienie krytyków. Przecież miał być drugim Laurence’em Olivierem. Tyle że nie musi. Jest pierwszym Kennethem Branaghiem.
 • Thor
  Superbohaterski komiks z uniwersum Marvela przeniesiony na ekran przez kolejnego znakomitego europejskiego twórcę. Tym razem za bazujące na nordyckiej mitologii opowiadania wziął się specjalista od adaptacji szekspirowskich Kenneth Branagh. Obok Chrisa Hemswortha ("Star Trek"), który zagra rolę tytułową, zobaczymy Anthony’ego Hopkinsa i Natalie Portman. "Thor" w kinach od piątku 29 kwietnia.
 • "Thor" (reżyseria: Kenneth Branagh, premiera: 29 kwietnia)
  Idris Elba cieszy się, że reżyser Kenneth Branagh obsadził go w roli nordyckiego boga w filmie "Thor".
 • Kenneth Branagh jako Wallander
  Okrzyknięty nowym Laurencem Olivierem, porównywany z Orsonem Wellesem, Kenneth Branagh uważany jest za jednego z najwybitniejszych współczesnych aktorów. Z miłości do kryminałów Henninga Mankella mistrz kina szekspirowskiego zaangażował się jako producent i odtwórca głównej roli w ich ekranizację. Pierwsze trzy odcinki uhonorowanego 4 nagrodami BAFTA miniserialu o Kurcie Walalnderze ukazały się właśnie na DVD.