• Chris Hemsworth w filmie "Thor: Mroczny świat"
  "Thor: Mroczny świat" to widowisko chwilami oszałamiające, ale teraz nie da się inaczej: komiksowe blockbustery muszą być szybsze, głośniejsze, bardziej efektowne. Już pierwszym scenom filmu Alana Taylora bliżej do spektakularnego widowiska batalistycznego skrojonego według wzorca ustanowionego przez "Władcę Pierścieni" Petera Jacksona niż do poprzednich blockbusterów, które zeszły z taśmy produkcyjnej fabryki Marvela. Ba, nawet zdolny poruszać się między wymiarami statek kosmiczny mrocznych elfów przypomina zmechanizowane oko Saurona, łypiące łakomie na londyńską dzielnicę Greenwich, którą lada chwila ma pochłonąć.
 • "Thor: Mroczny świat" – nowa wieża ze starych cegieł
  "Thor: Mroczny świat" to widowisko chwilami oszałamiające, ale teraz nie da się inaczej: komiksowe blockbustery muszą być szybsze, głośniejsze, bardziej efektowne.
 • Keira Knightley zagrała w filmie "Jack Ryan"
  Keira Knightley zdecydowała się zagrać w filmie "Jack Ryan", ponieważ marzyła o współpracy z Kennethem Branaghem. Ale chciała też wystąpić w projekcie typowo rozrywkowym.
 • Michelle Williams w filmie "Mój tydzień z Marilyn"
  "Mój tydzień z Marilyn" – film Simona Clarka ze znakomitymi rolami Michelle Williams i Kennetha Branagha – to hołd dla Monroe i kina retro. W 50 rocznicę śmierci bogini ekranu i ikony popkultury opowieść o niej trafiła na DVD...
 • Do Kate Winslet należy się teraz zwracać "Dame"
  Kate Winslet i Kenneth Branagh zostali uhonorowani przez królową Elżbietę II. Branagh otrzymał tytuł szlachecki, a Winslet została komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego – podała w piątek AP.
 • Michelle Williams naśladując Marilyn pozostaje sobą
  "Mój tydzień z Marilyn" – ze znakomitymi rolami Michelle Williams i Kennetha Branagha – to hołd dla Monroe i kina retro.
 • Kenneth Branagh chce znów do komiksu
  Wybitny aktor i znakomity reżyser, nazywany drugim Laurence’em Olivierem nie wyklucza, iż kiedyś ponownie zajmie się ekranizacją komiksu Marvela.
 • Michelle Williams nową Marylin
  W październiku, w ramach Nowojorskiego Festiwalu Filmowego, odbędzie się premiera zapowiedzianego prawie dwa lata temu obrazu "My Week with Marilyn". W rolę tytułowej gwiazdy, legendarnego symbolu seksu lat 50., wciela się Michelle Williams.
 • Drugi "Thor" coraz bardziej rzeczywisty
  Don Payne napisze scenariusz kontynuacji obrazu fantasy "Thor".
 • Drugi "Thor" coraz bardziej rzeczywisty
  Don Payne napisze scenariusz kontynuacji obrazu fantasy "Thor".