• Chris Pine jako nowszy model Jacka Ryana
  To swoiste odświeżenie serii o Jacku Ryanie miało – i nadal ma – być początkiem kolejnej sagi opartej na książkach Toma Clancy'ego, z przystojniakiem Chrisem Pinem w roli tytułowej, skierowanej do publiki, która o premierze "Polowania na Czerwony Październik" słyszała tylko od rodzica lub starszego rodzeństwa.
 • "Jack Ryan: Teoria chaosu" już w Polsce
  Tom Clancy zmarł 1 października ubiegłego roku. Dzień później do sieci trafił zwiastun oraz plakat nowego filmu z Jackiem Ryanem. Przypadek? Bynajmniej, choć to, rzecz jasna, pytanie retoryczne. Amerykański dystrybutor zaczął kuć żelazo, póki gorące. Jednak nawet dynamiczna kampania marketingowa nie pomogła filmowi Kennetha Branagha nie tylko odrobić budżetu – przynajmniej do tej pory – lecz także przebić wyniku otwarcia pozostałych czterech produkcji z Ryanem.
 • Keira Knightley na premierze "Jack Ryan: Teoria chaosu" w Londynie
  Rolę w filmie "Jack Ryan: Teoria chaosu" przyjęła, bo miała dość grania bohaterek tragicznych. "Doszłam do wniosku, że przyszedł moment na coś lżejszego" – mówi. W nowych przypadkach bohatera książek Toma Clancy'ego zagrała więc ukochaną Jacka Ryana. A na londyńskiej premierze sensacyjnej produkcji wyglądała pięknie...
 • Keira Knightley zagrała w filmie "Jack Ryan"
  Keira Knightley zdecydowała się zagrać w filmie "Jack Ryan", ponieważ marzyła o współpracy z Kennethem Branaghem. Ale chciała też wystąpić w projekcie typowo rozrywkowym.