Darmowe piwo dla kibiców. W ten sposób będą uczczone sukcesy piłkarzy w 2015 roku. WIDEO
30 grudnia 2015Na kibiców Leicester City, którzy wybrali się na mecz z Manchesterem City czekała miła niespodzianka. Właściciele drużyny gospodarzy przygotowali dla każdego fana "Lisów" butelkę darmowego piwa. W ten sposób klub uczcił sukcesy swoich piłkarzy w 2015 roku.