• 1. Brodka – "Varsovie"
  Brodka, Weekend i Maria Peszek... Ale również debiutanci: Jula, Kamp! oraz finalistka "X-Factora" Ewelina Lisowska – rok 2012 należał do nich. I właśnie ich hity królują w rankingu najlepszych polskich piosenk w ostatnich dwunastu miesiącach, o jaki pokusiła się redakcja serwisu muzycznego Onet.pl. Oto złota dziesiątka!
 • "Kim Nowak jest buntem estetycznym"
  Czy chodzi im tylko o prymitywne emocje i surowe granie? Muzycy Kim Nowak – Bartek "Fisz" Waglewski, Piotrek "Emade" Waglewski i Michał Sobolewski opowiadają o swojej nowej płycie "Wilk".
 • Brodka wystąpi na Europejskich Targach Muzycznych
  Brodka, Kim Nowak, Mela Koteluk, R.U.T.A., Mitch & Mitch oraz Kari Amirian znajdą się wśród artystów, którzy zagrają na scenach Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane.
 • Kim Nowak, czyli FISZ, EMADE i Michał Sobolewski
  6 listopada w sprzedaży pojawi się druga płyta grupy Kim Nowak. To ma być przejmująca muzyczna wędrówka w świetle księżyca i jednocześnie 12 utworów, które zaskoczą fanów FISZA, EMADE i Michała Sobolewskiego. Punkowe, garażowe brzmienia i krzyki ustąpią miejsca kompozycjom, w których dominuje spokój i mroczny klimat, przypominający czasem ścieżkę dźwiękową do filmów Lyncha czy Tarantino. Oto panowie znani jako Kim Novak na zdjęciach ze specjalnej sesji z wilkiem oczywiście...
 • Spięty zagra na Ope'erze
  Kim Nowak, Jazzpospolita i Spięty znaleźli się w gronie polskich wykonawców, którzy uświetnią tegoroczną edycję festiwalu Heineken Open'er.
 • Wojciech Waglewski zagra z Voo Voo
  16 czerwca w klubie Stodoła odbędzie się koncert Voo Voo, Kim Nowak i Abradaba. Występ będzie miał charytatywny charakter.