• Tomasz i Hanna Lisowie
  Hanna i Tomasz Lis nie zażegnali kryzysu w małżeństwie i ostatecznie rozwodzą się po dziesięciu latach związku - donosi „Flesz”.
 • Kinga Rusin, Hanna Lis
  Kingę i Hannę przed laty łączyły przyjacielskie relacje. Wszystko zepsuło się, kiedy Tomasz Lis zostawił ówczesną żonę dla jej koleżanki. I choć wydarzenia te miały miejsce 11 lat temu, pomiędzy paniami wciąż jest wiele wzajemnego żalu i pretensji.
 • Kinga Rusin i Hanna Lis
  Na uczucie nie ma rady. Przekonało się o tym wielu polskich gwiazdorów, którzy dla nowych miłości porzucili - niejednokrotnie wieloletnie - dotychczasowe partnerki. Którym udało się złowić szczególnie "smakowite kąski"? Oceńcie.
 • Joanna Brodzik, Agata Młynarska i Edyta Górniak
  Te gwiazdy to prawdziwe szczęściary. Nie mają problemów z nadwagą, ze zmarszczkami, tracącą sprężystość skórą i z innymi "objawami" towarzyszącymi byciu kobietą dojrzałą. Ba!, większość z nich to właśnie po wejściu w wiek nazywany trudnym wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. Zobaczcie.
 • Katarzyna Dowbor, Kinga Rusin, Hanna Lis
  Po tym jak została wyrzucona z Telewizji Polskiej, Katarzyna Dowbor chętnie mówi o koleżankach i kolegach po fachu. W swoich ocenach niestety zazwyczaj bywa krytyczna, tak jak w przypadku Hanny Lis i Kingi Rusin.
 • W ostatnim czasie wśród polskich gwiazd panuje moda na spędzanie Bożego Narodzenia w ciepłych krajach. Takich świąt nie wyobraża sobie jednak Hanna Lis. Dziennikarka zdradziła, jak będzie wyglądał ten szczególny czas w jej domu.
 • Kinga Rusin, Aleksandra Kwaśniewska i Hanna Lis
  W niezwykłych wnętrzach Ufficio Primo marka La MANIA pokazała swoją najnowszą kolekcję wiosna/lato 2013. Motywem przewodnim jak zawsze była kobieta, tym razem odradzająca się jak Feniks z popiołów. Zobaczcie eleganckie miłośniczki mody, które nie mogły przepuścić takiej imprezy.
 • Hanna Lis
  Hanna Lis już w marcu poprowadzi w TVN program kulinarny. Ta wiadomość - z wiadomych względów - nie jest radosna dla Kingi Rusin. Co będzie, gdy dojdzie do spotkania obu pań, na przykład w TVN-owskiej kuchni, przy robieniu sobie porannej kawy?
 • Od przyjaźni do miłości: niestandardowe love story gwiazd
  Miłość nie zawsze zaczyna się trzęsieniem ziemi i eksplozją namiętności. Bywa, że wielkie uczucie kiełkuje stopniowo, ewoluując z relacji „bez podtekstów”. Takie zaskakujące love story widujemy w codziennym życiu i w świecie gwiazd. Te ostatnie przypomniał między innymi „Fakt”. Oto gwiazdy, których przyjaźnie przerodziły się w romans.
 • Kiedy strzała Amora ugodzi prosto w serce, bywamy gotowi na wszystko dla nowej miłości. Gotowi poświęcić wieloletnią przyjaźń, a nawet rozbić małżeństwo... Nie inaczej jest w świecie gwiazd. Oto niebezpieczne związki sław.