• Magda Gessler, Kinga Rusin
  Kilka dni temu jeden z plotkarskich portali próbował skłócić ze sobą Magdę Gessler i Kingę Rusin. Panie nie dały się jednak sprowokować, bowiem jak twierdzi restauratorka, bardzo się wzajemnie szanują.
 • Kinga Rusin, Magda Gessler
  Jeden z plotkarskich portali próbował skłócić obie gwiazdy sugerując, że Kinga Rusin zadrwiła z Magdy Gessler na wizji. One jednak nie dały się zmanipulować i całą sytuację wyjaśniły sobie przez telefon.
 • Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
  Po mocnym wpisie Kingi Rusin skierowanym przeciwko Małgorzacie Rozenek, w polskim show biznesie zawrzało. Do dyskusji przyłączyły się inne gwiazdy, które poparły wypowiedź dziennikarki.
 • Ula Chincz
  W poniedziałek 16 października telewizja TVN Style rozpocznie emisję nowego programu „Gwiazdy prywatnie”, który po raz pierwszy samodzielnie poprowadzi Ula Chincz, znana już z takich formatów stacji, jak „Dom marzeń” czy „Beauty Ekspert”.
 • Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Magda Gessler
  Gwiazdy stacji TVN licznie przybyły na konferencję prasową, promującą wiosenną ramówkę. I choć na sali zabrakło "króla" Wojewódzkiego, który jak stwierdził Edward Miszczak, najwyraźniej nie zdążył umówić się ze stylistą fryzur, pozostali dumnie reprezentowali swojego pracodawcę. Kto wypadł najlepiej?
 • Katarzyna Frank-Niemczyckai Zbigniew Niemczycki, Wojciech Olejniczak z małżonką, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
  Na tej imprezie co roku bawią się najważniejsi ludzie świata mediów, polityki i show-biznesu. Nie inaczej było wczoraj. Wnętrza budynku Politechniki Warszawskiej wprost zaroiły się od znanych twarzy. Zobaczcie, kto z kim przybył na bal i jak prezentowali się imprezowicze.
 • Poza branżowe biznesy polskich celebrytów
  Show biznes to bardzo kapryśna i niestabilna branża. Nic więc dziwnego, że wiele gwiazd szuka alternatywnych źródeł dochodu, które w razie zakończenia medialnej kariery, pozwolą im na utrzymanie wysokiego standardu życia. Oto biznesmeni wśród celebrytów.
 • Katarzyna Niezgoda, Kinga Rusin i Magda Gessler na otwarciu restauracji Biała Gęś
  - Poczęstuję Was gęsią chrupiącą jak skórka bochna chleba i przykryję ją pierzynką z puchu tłuczonych białych bulw korzeni selera i pasternaku. Do tego wszystkiego zioła, które uciekły z naszej pamięci lub nigdy tam nie zagościły, będą początkiem kulinarnej obietnicy - powiedziała Magda Gessler podczas otwarcia swojej nowej restauracji Biała Gęś. Tego wieczoru żaden z gości nie był głodny, a atmosfera była prawdziwie uroczysta. Wyjątkowości miło spędzanym chwilom dodawały kreacje przybyłych gwiazd, które w większości zdecydowały się na kreacje w kolorze eleganckiej bieli. Tak wyglądali celebryci na otwarciu nowej restauracji Magdy Gessler!