• You Can Dance
  Wiosną na antenę TVN powróci "You can dance". Plotka głosi, że w show zajdą spore zmiany personalne. Z jury odejść mają bowiem Kinga Rusin i Michał Piróg.
 • Kinga Rusin
  Jej styl to zagadka. Wcale nierzadko pojawia się w rankingach najlepiej ubranych Polek i jest uznawana za mistrzynię interpretacji współczesnych trendów, a dosłownie chwilę później zalicza spektakularną modową wpadkę - taką jak ta na pierwszym castingu do kolejnej edycji You Can Dance. Zobaczcie, co sobie zrobiła nieumiejętnie dobranym strojem.
 • Kinga Rusin, Michał Piróg, Agustin Egurrola
  Wiosną na antenę stacji TVN powraca taneczne show "You Can Dance". Kinga Rusin pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z planu, z których wynika, że jury programu pozostaje bez zmian.
 • Jesienią na antenę TVN ma powrócić taneczne show "You can dance". Stacja szykuje ponoć małą rewolucję w składzie jury programu. Do grona oceniających występy uczestników dołączyć ma Małgorzata Rozenek. Czy zagrozi pozycji Kingi Rusin?
 • Tej wiosny miłośnicy tanecznych popisów już po raz siódmy obejrzeli polską wersję show "You can dance. Po prostu tańcz". Choć widownia programu nieco zmalała, wciąż cieszy się on dużą popularnością i zapewnia stacji TVN pozycję lidera rynku.
 • Najnowsza edycja programu "You can dance" nie tylko widzom, ale i jurom dostarcza wiele emocji. Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg nie ukrywają, że często nie są jednomyślni. Największe różnice zdań jak zwykle tworzą się między panami.
 • Już dziś wieczorem kolejna odsłona castingów do najnowszej edycji "You can dance". Tym razem zobaczymy, jakie osobowości taneczne jurorzy wyłowili w Lublinie. Nowe techniki, ciekawe choreografie i niebanalni tancerze, to wszystko w dzisiejszym odcinku show.
 • Kinga Rusin i Michał Piróg
  Od czasu, gdy Kinga Rusin zasiadła za jurorskim stołem w programie "You Can Dance", media piszą o jej konflikcie z Michałem Pirógiem. Prezenterka jednak twierdzi, że - mimo wielu sprzeczek - oboje nadal pozostają przyjaciółmi.
 • Występ Patricii Kazadi z tancerzami "You Can Dance"
  Kolejny odcinek VI edycji "You Can Dance" i kolejna dwójka tancerzy żegna się z programem... Tym razem najmniej głosów od widzów otrzymali Alisa Floryńska i Kuba Pursa. Z tancerzami zatańczyła Patricia Kazadi, gorący i seksowny pokaz dały też biorące udział w programie tancerki. Zobacz galerię zdjęć z 11 odcinka!
 • Kinga Rusin pokazała dekolt
  Ostatnio stawia na bardziej stonowane kreacje. Co nie znaczy, ze nosi stroje zapięte pod szyję. Kinga Rusin pokazała dekolt i zademonstrowała dobrodziejstwa stanika push-up, który pięknie podnosi i eksponuje kobiece piersi.