• Kingston HyperX
  Choć pamięci DDR4 stają się coraz powszechniejsze, to jednak DDR3 nie zamierza składać broni. Do redakcji trafił zestaw szybkiego RAM gamingowej marki Kingstona - HyperX Savage. Jak sprawdza się 16-gigabajtowy zestaw? Oto test.
 • Praca przy komputerze
  producenci pamięci szykują coraz szybsze zestawy. Kości są taktowane zegarami nawet powyżej 3000 Mhz. Czy szybsze pamięci faktycznie coś dają, czy też lepiej pieniądze przeznaczyć na inne podzespoły PC? Do redakcji trafiły dwa nowe zestawy RAM od Kingstona, taktowane zegarami 1866 Mhz i 2400Mhz. Oto, co wykazały testy.
 • Kingston Wi-Drive
  Nawet na najbardziej pojemnym iPadzie kończy się kiedyś miejsce. Co jednak zrobić, gdy nie chcemy pozbyć się z urządzenia muzyki, czy filmów? Z pomocą przychodzi firma Kingston.
 • Szybkie dyski SSD od Kingstona
  SSD stają się coraz popularniejsze. Choć cena jest wciąż wysoka, to jednak wielu profesjonalistów woli je od tradycyjnych "twardzieli" Są one bowiem dużo szybsze i wytrzymalsze od swych starszych braci. Oto jeden z najnowszych zawodników na ringu - V+100 od znanej firmy Kingston.
 • Nowy, szybki dysk Kingstona
  Firma Kingston chce przekonać klientów, że dysk SSD to dobry wybór. Choć te nośniki danych są droższe od standardowych, talerzowych wynalazków, to tam, gdzie wymagana jest szybkość, to tradycyjne "twardziele" nie mają żadnych szans. Dziś na rynek trafiają nowe SSD.