• Kirsten Dunst: W branży wszyscy głośno opowiadają, jak Lars torturuje swoje aktorki
  Gwiazda "Melancholii", Kirsten Dunst przekonuje, że kontrowersyjny reżyser Lars von Trier zyskuje przy bliższym poznaniu.
 • Kirsten Dunst zachęca do "Melancholii"
  Gwiazda filmu von Triera jest przekonana, że film "Melancholia" zrobi wrażenie na każdym widzu.
 • Kirsten Dunst
  Gwiazda stanęła w obronie reżysera, który swoimi wypowiedziami na temat Hitlera wywołał skandal podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.
 • Lars von Trier znowu namieszał
  Skandal z Larsem von Trierem w roli głównej przyćmił nawet zachwyty nad jego "Melancholią" i Złotą Palmę dla Terrence’a Malicka.
 • "Melancholia" dopadła Kirten Dunst
  Zaprezentowana na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes "Melancholia" Larsa von Triera z pewnością nie wywoła takiego poruszenia, jak konferencja prasowa z udziałem reżysera i aktorów.
 • Melancholijna panna młoda Kirsten Dunst
  Najnowsza produkcja Duńczyka - obrazoburcy ma być filmem katastroficznym, w którym szczęście świeżo poślubionej pary więdnie w obliczu asteroidy zbliżającej się do naszej planety. Melancholijną pannę młodą gra Kirsten Dunst, a jej siostrę i rywalkę Charlotte Gainsbourg. Reszta obsady jest równie ciekawa: Kiefer Sutherland, John Hurt, Charlotte Rampling i Alexander Skarsgard - znany z roli przystojnego wampira w "Czystej krwi". Jest na co ostrzyć zęby. "Melancholia" w kinach od 27 maja.
 • Melancholia
  "Melancholia" – najnowszy film skandalisty Larsa Von Triera – jest jednym z 20 walczących w Cannes o Złotą Palmę. To psychologiczne kino katastroficzne, z efektami specjalnymi stworzonymi przez polskie studio Platige Image z Warszawy. Akcja rozgrywa się podczas przyjęcia weselnego w wielkiej posiadłości. W tym samym czasie do Ziemi zbliża się inna planeta, która może ją minąć, dając niezwykły spektakl, albo całkowicie zniszczyć. W rolach głównych: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Alexander Skarsgard i Kiefer Sutherland. Polska premiera: 27 maja.
 • Lars von Trier
  Lars von Trier zapowiedział, że jego nowy film z Kirsten Dunst będzie zawierać dużo wyzywających scen.