• Tomasz Adamek i Andrzej Gołota
  Tomasz Adamek zrezygnował z walki z Kubratem Pulewem. Ewentualne zwycięstwo w tym pojedynku dawałoby "Góralowi" możliwość starcia z Władimirem Kliczką o mistrzowski pas federacji IBF. Polak ma jednak inne plany.
 • Tomasz Adamek
  Tomasz Adamek wie już, kiedy chciałby ponownie stanąć do walki o mistrzostwo świata - nie wcześniej niż w 2013 roku. "Muszę się najpierw odbudować" - mówi "Faktowi" pięściarz. I przyznaje, że z Witalijem Kliczko boksował za wcześnie.
 • Niebywały wzrost oglądalności RTL
  Na co dzień ta popularna w Niemczech stacja telewizyjna ma w naszym kraju oglądalność na poziomie błędu statystycznego. Jednak w sobotę słupek wystrzelił wysoko do góry. Tak wysoko, jak jeszcze nigdy nie był.
 • Znani przyszli zobaczyć, jak Adamek bije się z Kliczką
  40 tysięcy ludzi zasiadło na trybunach wrocławskiego stadionu, by oglądać najważniejszą od wielu lat walkę w polskim boksie. Tomasz Adamek skrzyżował rękawice z Witalijem Kliczką. Skończyło się przegraną Polaka w 10. rundzie przez techniczny nokaut.
 • Witalij Kliczko niemiłosiernie obijał Polaka
  W dziesiątej rundzie skończyła się walka Tomasza Adamka i Witalija Kliczki o tytuł mistrza świata organizacji WBC. Wtedy to sędzia ogłosił techniczny nokaut Polaka. Walkę na wrocławskim stadionie oglądało 40 tysięcy ludzi.
 • "Góral" wycisza się nad jeziorem przed walką z Kliczką
  W domu położonym w lesie na jeziorem Tomasz Adamek spędza ostatnie godziny przed sobotnią walką z ukraińskim bokserem Witalijem Kliczką o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
 • Tomasz Adamek
  "Boję się o Tomka, dlatego wykupiłem mu ubezpieczenie na ewentualne leczenie w szpitalu" - powiedział Stanisław Skrzyński, doradca i przyjaciel Tomasza Adamka, przed jego sobotnią walką z Witalijem Kliczko o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej.
 • Marcin Gortat
  Zdaniem koszykarza Marcina Gortata Tomasz Adamek jest znakomicie przygotowany do sobotniej walki z Witalijem Kliczką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej organizacji WBC. "Trzymam za niego mocno kciuki" - podkreślił.
 • Maciej Zegan
  "Sercem jestem za Tomaszem Adamkiem, ale więcej atutów ma Witalij Kliczko"- twierdzi były pretendent do tytułu WBO w wadze lekkiej Maciej Zegan. W sobotę we Wrocławiu Adamek będzie boksował z Kliczką o mistrzostwo świata WBC w kat. ciężkiej.
 • Stadion we Wrocławiu
  Nadzór budowlany wydał w piątek zgodę na użytkowanie wrocławskiego stadionu na Euro 2012 - poinformował prezydent Rafał Dutkiewicz. "Pozwolenie oznacza, że stadion jest gotowy do tego, aby mogła się na nim odbyć walka Tomasza Adama z Witalijem Kliczką" - dodał.