• Haye znokautował Chisorę
  W najciekawszym pojedynku gali w Londynie na stadionie Upton Park, w którym w kategorii ciężkiej walczyli brytyjscy bokserzy, David Haye znokautował w piątej rundzie pochodzącego z Zimbabwe Derecka Chisorę, sięgając po tytuł WBA Inter-Conti i WBO International.
 • Dereck Chisora
  Organizacja WBC zawiesiła na czas nieokreślony za jedno z najgorszych zachowań w zawodowym boksie Brytyjczyka Derecka Chisorę, który w weekend w Monachium znieważył Ukraińca Witalija Kliczkę oraz pobił się na konferencji prasowej z rodakiem Davidem Hayem.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Niesportowe zachowanie Brytyjczyka Derecka Chisory będzie go kosztowało 100 tys. dolarów. Taką sumę zamroził z honorarium pięściarza Niemiecki Związek Bokserski po przegranej walce z Witalijem Kliczką o mistrzowski pas WBC w wadze ciężkiej.
 • Trener Kliczki domaga się zdyskwalifikowania Chisory
  Trener Witalija Kliczki, chce, by niesforny rywal pięściarza został zdyskwalifikowany na rok. Fritz Sdunek uważa, że całkowita dyskwalifikacja to za dużo, a roczny odpoczynek od boksu i wysoka kara finansowa uspokoją zawodnika.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Kontrowersyjny brytyjski bokser Dereck Chisora, który w sobotę przegrał walkę z Witalijem Kliczką o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej, jeszcze parę lat temu pracował jako kierowca i woził po Londynie m.in. polskich piłkarzy. Jego agentem jest Jerzy Kopiec.
 • Dereck Chisora
  Brytyjski bokser Dereck Chisora, który znieważył Ukraińca Witalija Kliczkę, a potem pobił się na konferencji prasowej z rodakiem Davidem Hayem, jest osobą niepożądaną w Niemczech. Być może już nigdy nie wystąpi na terenie tego kraju.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Dereck Chisora wie, jak wywołać skandal. Brytyjski bokser najpierw w piątek podczas ważenia spoliczkował swojego rywala Witalija Kliczkę. W sobotę tuż przed walką opluł w ringu Władimira Kliczkę. A na konferencji po przegranym pojedynku z Ukraińcem wdał się w bójkę z innym bokserem Davidem Hayem.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Witalij Kliczko obronił tytuł mistrza świata organizacji WBC w wadze ciężkiej. W pojedynku, który odbył się w Monachium, ukraiński bokser pokonał jednogłośnie na punkty Brytyjczyka Derecka Chisorę.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Ukraiński bokser Witalij Kliczko został... spoliczkowany przez Brytyjczyka Derecka Chisorę. Do skandalu doszło w Monachium podczas ważenia przed sobotnią walką o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Gdy stanęli twarzą w twarz jeden z nich nie wytrzymał. Do skandalu doszło w Monachium podczas ważenia przed sobotnią walką o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej. Dereck Chisora spoliczkował Witalija Kliczkę. Ukrainiec ze spokojem przyjął "cios" rywala. Powiedział, że z Brytyjczykiem policzy się w ringu.