• Katarzyna Lubnauer
  Informacji o naszej śmieci są mocno przesadzone - powiedziała w środę szefowa Nowoczesnej Katarzyma Lubnauer. Oceniła zarazem, że połączenie klubów Nowoczesnej i PO-KO miało sens. Zdecydowaliśmy się na połączenie, bo wiemy, jaka jest stawka jesiennych wyborów - mówiła.
 • Katarzyna Lubnauer i Grzegorz Schetyna
  Posłowie Nowoczesnej wstąpili do klubu Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej. W czwartek wieczorem odbyło się pierwsze, inauguracyjne posiedzenie w nowym składzie. Po połączeniu z posłami Nowoczesnej klub PO-KO liczy 155 posłów.
 • Sejm
  Z sobotniego posiedzenia władz PO i Nowoczesnej wyjdzie komunikat, że intencją obu partii jest m.in. połączenie ich klubów sejmowych. Posłowie .N mogą dołączyć do klubu PO-KO już w przyszłym tygodniu; jednak nie wszyscy działacze akceptują ten pomysł - wynika z rozmów PAP z politykami Nowoczesnej.
 • Żaden kraj, który został objęty mechanizmem relokacji, nie wykonał tych założeń; nie spodziewam się żadnych konsekwencji - mówił w sobotę w radiowej Trójce Jacek Sasin (PiS
  To państwo jesteście społeczeństwem obywatelskim, za to ogromnie dziękuję - mówił w sobotę prezydent Andrzej Duda do uczestników zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Spale. Jak podkreślił, spotkania z klubami "GP" to spotkania "po których chce się służyć ojczyźnie".
 • Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak złożył we wtorek pozew do sądu przeciwko klubom go-go. Jego zdaniem natarczywe namawianie i nagabywanie do skorzystania z oferty tych lokali wprawia w zakłopotanie mieszkańców miasta i turystów oraz psuje wizerunek Poznania.
 • Stadion Legii
  Legia Warszawa po raz piąty z rzędu zajęła pierwsze miejsce w raporcie "Piłkarska Liga Finansowa" firmy Deloitte, uwzględniającym przychody klubów ekstraklasy. W 2015 roku drużyna ze stolicy zanotowała wpływy w wysokości 108 mln zł.
 • Bangkok, Tajlandia
  Tajlandia to kraj egzotyczny, ale otwarty na świat. Świetnie się nadaje na pierwszy kontakt z Azją. Za dnia można spędzać czas na rajskich plażach, wygrzewając się w słońcu, a na bardziej aktywnych czeka bogata oferta sportów wodnych i interesujące zabytki. Tajlandia ma jednak i drugie oblicze - nocą zamienia się w prawdziwy imprezowy raj. Sprawdź, jak bawią się mieszkańcy Bangkoku i które kluby słyną z najlepszych imprez.
 • Leszek Miller
  Prezes PiS udał się po rozum do własnej głowy - tak PO komentuje deklarację Jarosława Kaczyńskiego, że PiS nie będzie zakłócać Euro 2012. SLD ocenia: Kaczyński to piroman gaszący pożar, który sam wywołał. RP nie dowierza liderowi PiS, a PSL i SP zgłaszają własne apele.
 • Kibice odetchną. Zakazu wyjazdów nie będzie
  Dobre wieści dla piłkarskich kibiców. Rząd wycofuje się z kontrowersyjnego zakazu wypraw kibiców na mecze wyjazdowe. Władze stawiają jednak ultimatum - jedna burda na trybunach i nie będzie litości dla stadionowych bandytów.
 • Paweł Poncyljusz
  Wiceszef klubu PJN Paweł Poncyljusz powiedział, że premier Donald Tusk zgłosił postulat, aby w trakcie polskiej prezydencji nie było wielkich manifestacji i napięć społecznych na ulicach, bo nie służy to wizerunkowi Polski.