• Karina Jelinek
  Do tych gwiazd, które chronią swoją prywatność z pewnością nie można zaliczyć Kariny Jelinek. 34-letnia modelka chętnie bierze udział w rozbieranych sesjach i nie ma nic przeciwko, jeśli paparazzi podglądają ją w trakcie opalania… topless. Zobacz zdjęcia!
 • Ana Braga
  Ana Braga, brazylijska modelka znana z bardzo odważnych sesji dla „Playboya”, nie przebiera w środkach by zaistnieć w mediach. Bywało już, że 31-letnia blond piękność pozowała fotoreporterom bez stanika na plaży w Miami... Najczęściej można ją jednak spotkać opalającą się w skandalicznie kusych strojach kąpielowych... Zobacz zdjęcia!
 • Laura Cremaschi
  Laura Cremaschi, seksowna włoska celebrytka, rozpoczęła wakacje w Miami. Reporterzy przyłapali ją na jednej z plaż, podczas relaksu z ukochanym partnerem. Seksbomba miała na sobie seksowne, złote bikini. Zobacz galerię!
 • Plaża
  Tragedia na strzeżonej plaży w Świnoujściu. Przy brzegu utopił się 8-letni chłopiec.
 • Amy Markham
  Amy Markham to pochodząca z Seulu modelka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. Azjatycka ślicznotka pozowała dla takich pism jak FHM, Maxim czy GQ. Amy nie przestaje prowokować nawet podczas urlopu. Zobacz zdjęcia!
 • Sports Illustrated
  Patrząc na dzisiejsze stringi i skąpe bikini, trudno uwierzyć, że przez lata na plażach królowały lniane koszule i pantalony, a pokazanie pępka było wręcz niedopuszczalne. W latach 50. przełamano wreszcie wielowiekowe tabu i kobiety zaczęły publicznie kusić odsłoniętym ciałem. Zobacz galerię!
 • Bikini Bridge
  Smartfon w rękach nastolatki nie ma prawa odpoczywać nawet na plaży... Najpierw hitem internetowych portali stały się zdjęcia rozgrzanych słońcem biustów, teraz przyszła pora na "mosty z majtek"... Facebook i Twitter oszalały na punkcie takich zdjęć... Zobacz galerię!
 • Anna Wendzikowska
  Anna Wendzikowska spędziła tegoroczne święta niemal 10 tys. km od rodzinnego kraju… Dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z grudniowego urlopu na Sri Lance. Zobacz jak prezentuje się w bikini!
 • Lady Victoria Harvey
  Jak przystało na jedną z najpopularniejszych celebrytek w Wielkiej Brytanii, Lady Victoria Harvey nie mogła spędzić Wigilii gdzie indziej niż na barbadoskich plażach. Kąpiele w Morzu Karaibskim i ciekawa książka… Tak wygląda świąteczny relaks 37-letniej córki szóstego markiza Bristolu.
 • Selena Gomez
  Nieczęsto widujemy tę ślicznotkę w tak kusym stroju. Amerykańska wokalistka, Selena Gomez, spędza tegoroczne wakacje w Miami. Paparazzi przyłapali gorącą brunetkę na plaży, w trakcie opalania... Zobacz koniecznie!