• Malwina Wędzikowska
  Plotki o ich związku krążą w świecie show-biznesu po tym jak w sieci pojawiły się zdjęcia z ich wspólnego wyjścia. Wędzikowska w oryginalny sposób skomentowała te doniesienia.
 • Kuba Wojewódzki, Maria Czubaszek, Szymon Majewski
  Choć wynik wyborów parlamentarnych nie stanowi dużego zaskoczenia, wiele osób zareagowało na niego wręcz histerycznie. A jak zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego przyjął polski show biznes? Oto kilka komentarzy.
 • Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Facebooku zamieścił wiadomość dla osoby, która wczoraj rano zaatakowała go na ulicy żrącą substancją. Jego przesłanie sugeruje, że dziennikarz nie zamierza odpuszczać napastnikowi.
 • Celebryci oburzeni atakiem na Kubę Wojewódzkiego
  Polskim show biznesem wstrząsnęła wiadomość, iż zamaskowany napastnik zaatakował żrącą substancją Kubę Wojewódzkiego. Celebryci wspierają dziennikarza i nie kryją swojego oburzenia, wobec takich przejawów agresji.
 • Reakcja gwiazd na słowa abp Michalika o pedofilii
  Gwiazdy nieczęsto zabierają głos w kwestiach społecznych czy religijnych. Jednak ostatnia wypowiedź abp Michalika, w której duchowny częścią winy za akty pedofilii obarcza same jej ofiary, wywołała prawdziwe oburzenie, nawet wśród celebrytów i ludzi mediów. Oto ich komentarze.
 • Kuba Wojewódzki
  Oficjalnie Kuba Wojewódzki skasował swój fanpage na Facebooku z powodu "mowy nienawiści". Jednak badacze z Sotrender, czyli narzędzia służącego do analizy danych gromadzonych w serwisach społecznościowych sprawdzili czy rzeczywiście było tam tak dużo obraźliwych wpisów.
 • Powrót Hanny Lis na antenę wzbudził wiele emocji zarówno w mediach, jak i samych widzach programu "Panorama", do którego dołączyła dziennikarka. Tematu tego nie mógł więc zignorować Kuba Wojewódzki, który słynie ze swoich ostrych komentarzy na temat bieżących wydarzeń w rodzimym show biznesie.