• Protestujący w Sejmie podczas konferencji prasowej
  Czekamy niecierpliwie na decyzję rządu - mówili na konferencji prasowej w poniedziałek w Sejmie protestujący od 18 kwietnia rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych. Zaprosili na rozmowy wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który ma dwuletniego synka z zespołem Downa.
 • Jarosław Kaczyński
  Z szacunkiem i pokorą odnosimy się do wyników badań, ale wiemy też jak są prowadzone i w związku z tym jesteśmy pełni optymizmu - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński, odnosząc się do wyników ostatniego badania opinii publicznej przeprowadzonego na zlecenie TVN.
 • Ewa Kopacz wygłasza oświadczenie w sprawie sytuacji górnictwa
  Zmian personalnych nie będzie, będzie za to podsumowanie sukcesów. Premier Ewa Kopacz zorganizuje jutro konferencję po pół roku swoich rządów.
 • Premier Donald Tusk
  Wieczorne zajścia w redakcji tygodnika "Wprost" ściągnęły uwagę mediów w całym kraju, na miejscu pojawili się dziennikarze z różnych redakcji. Redaktor naczelny tygodnika, który ujawnił nagrania rozmów kompromitujące polityków, nie oddał komputera Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a funkcjonariuszom zarzucił używanie siły fizycznej. Jak skomentuje to szef rządu? Konferencja Donalda Tuska na żywo.
 • Funkcjonariusze ABW usiłują odebrać komputer Sylwestrowi Latkowskiemu
  O godzinie 8 odbędzie się konferencja prasowa Donalda Tuska - poinformowało Centrum Informacyjne Rząd. Szef rządu odniesie się prawdopodobnie do zajść w redakcji "Wprost", gdzie wczoraj ABW i prokurator próbowali przejąć nośniki z nielegalnymi nagraniami rozmów kompromitujących polityków, opublikowanymi przez tygodnik.