• Kim Dzong Un w zakładzie produkującym żywność na potrzeby wojska
  Głodu w Korei Północnej nie ma. Tego mają dowodzić nowe oficjalne zdjęcia, na których prezentuje się uśmiechnięty dyktator Kim Dzong Un wśród uśmiechniętych współpracowników. Ważniejsze jest jednak tło tych fotografii. To jedzenie...
 • Pierwsza rocznica śmierci Kim Dzong Ila
  Rok po śmierci Korea Północna wystawiła na widok publiczny zabalsamowane ciało Kim Dzong Ila, ubrane między innymi w noszoną przez dyktatora za życia kurtkę w kolorze khaki. Pamięć zmarłego przywódcy upamiętniono minutą ciszy.
 • Natępca Kim Dzong Ila - Kim Dzong Un
  W kwietniu odbędzie się nadzwyczajna konferencja rządzącej w komunistycznej Korei Północnej, Partii Pracy Korei, na której - zdaniem obserwatorów - Kim Dzong Un oficjalnie obejmie władzę w kraju po swym zmarłym ojcu Kim Dzong Ilu.
 • Północnokoreański dyktator Kim Dzong Un
  Czy podawana na Twitterze plotka może być prawdą? Czy syn zmarłego w grudniu dyktatora i obecny przywódca Korei Północnej nie żyje? Internet aż kipi od doniesień, że Kim Dzong Un został zastrzelony przez zamachowca.
 • Obywatele Korei Północnej płaczą na pogrzebie Kim Dzong Ila
  Północnokoreański reżim pokazuje swoją okrutną twarz. Służby wyłapują tych, którzy nie płakali po śmierci Kim Dzong Ila bądź rozpaczali za mało. Czeka ich więzienie.
 • Kim Dzong Il
  Północnokoreańska telewizja po raz pierwszy pokazała we wtorek przeszkloną trumnę z ciałem Kim Dzong Ila, przed którą zbierają się żałobnicy, w tym mianowany na następcę dyktatora jego najmłodszy syn Kim Dzong Un.
 • Kim Dzong Il z synem
  Biały Dom zajął z początku wyczekującą postawę na wiadomość o śmierci dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Ila. Wydano w tej sprawie krótkie oświadczenie podkreślające kwestię bezpieczeństwa sąsiadów kraju, rządzonego przez stalinowski reżim.
 • Kim Dzong Il
  Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Il zmarł w sobotę w wieku 69 lat w rezultacie zawału serca, w warunkach "wielkiego napięcia umysłowego i fizycznego" - poinformowała w poniedziałek północnokoreańska telewizja.