• Korea Północna
  Dawka trucizny, którą podano Kim Dzong Namowi, przyrodniemu bratu przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una, była tak silna, że zabiła go w ciągu 15-20 minut - poinformował w niedzielę malezyjski minister zdrowia Subramaniam Sathasivam.
 • Naukowiec
  5 ofiara śmiertelna wirusa MERS w Korei Południowej i coraz więcej zakażonych. Władze podjęły decyzję o całkowitej izolacji jednej z miejscowości, gdzie przebywała nosicielka wirusa.
 • Kim Dzong Un ogląda przez lornetkę ćwiczenia wojskowe
  Kim Dzong Un wrócił, pokazał się publicznie i od razu zaczęli znikać wysoko postawieni urzędnicy reżimu. Wszystko wskazuje na to, że w Korei Północnej trwają właśnie kolejne czystki.
 • Mieszkaniec Korei Południowej ogląda Kim Dzong Una w telewizji
  Po 40 dniach nieobecności w mediach, która podsycała spekulacje o możliwym przewrocie, Kim Dzong Un pojawił się na inspekcji jednego z osiedli w Pjongjangu. Północnokoreański przywódca na zdjęciach z tej uroczystości wspiera się na lasce, co zdaje się potwierdzać wersję o kontuzji kolana.
 • Obywatele Korei Północnej płaczą na pogrzebie Kim Dzong Ila
  Północnokoreański reżim pokazuje swoją okrutną twarz. Służby wyłapują tych, którzy nie płakali po śmierci Kim Dzong Ila bądź rozpaczali za mało. Czeka ich więzienie.