• Dress code
    Programiści Merlin.pl nie będą już mogli przychodzić do pracy w dżinsach i trampkach, a pracowniczki amerykańskiego Newsweeka muszą pożegnać się z mini-spódniczkami i bluzkami z odkrytymi ramionami – to są informacje z ostatnich kilku dni. Czy formalny dress code, kojarzony z polityką banków i dużych korporacji, wkracza do branż, w których do tej pory rządziła pełna swoboda ubioru?
  • Koszula Agonista
    Zmienia się męska moda, która teraz pozwala mężczyźnie na pozbycie się krawata i zastąpienie go koszulą ze stójką. Jedna z nowych na polskim rynku marek, dodała do takiej kreacji guzik w kolorze czerwonego wina, proponując wyjątkowe koszule z bawełny organicznej
  • Przed nami wiele okazji, podczas których nienaganna prezencja jest konieczna – firmowe spotkania świąteczne, Wigilia wśród najbliższych, odwiedziny u krewnych i w końcu – Sylwester. Chcesz za każdym razem wyglądać elegancko, nie tracąc jednocześnie czasu i energii na przygotowania? Kieruj się poniższymi zasadami.
  • Kolor lubiany na całym świecie?
    Niebieski - to kolor, który podoba się ludziom na całym świecie i wzbudza jedynie pozytywne wspomnienia. Żadna inna barwa nie jest tak często wymieniana jako ulubiona jak właśnie niebieski.