• Solidarność
  Rolnicza "Solidarność" przedłuża protest w Warszawie do 20 czerwca. Związkowcy zapowiadają, że nie ustąpią, dopóki nie dojdą do porozumienia z premier Ewą Kopacz. Chodzi o ustawę zabezpieczającą polską ziemię przed wykupem przez podmioty zagraniczne.
 • Protest rolników przed KPRM
  Mija kolejna doba rolniczego protestu przed KPRM. Atmosfera w "zielonym miasteczku", które wyrosło tuż pod oknami premier Ewy Kopacz nijak nie pokrywa się jednak z zapowiedziami przywódców rolniczego buntu. Lider OPZZ rolników, Sławomir Izdebski zapowiadał powstanie ogromnego miasteczka i związane z tym utrudnienia w Alejach Ujazdowskich. Jak wygląda protestacyjna rzeczywistość?
 • Protest rolników w Warszawie
  Mają ciepłe kurtki i kuchnię polową. Protestujący drugi dzień w Warszawie rolnicy nie zamierzają ustępować. Chcą spotkania z Ewą Kopacz. Spędzą noc przed Kancelarią Premiera, gdzie wyrosło "zielone miasteczko".
 • Sławomir Izdebski
  Protest rolników przed Kancelarią Premiera utrudni poruszanie się w Alejach Ujazdowskich w Warszawie - zapowiada lider OPZZ rolników Sławomir Izdebski. Producenci żywności zamierzają pojutrze pikietować przed kancelarią premiera. Naprzeciwko gmachu stanie także "zielone miasteczko".
 • Posiedzenie rządu
  Uchwała z naszymi postulatami jest już u Pani Premier. Teraz tylko od niej zależy, czy wyjdziemy na ulice Warszawy - zapowiadają rolnicy zrzeszeni wokół OPZZ. Utrzymują, że Ewa Kopacz ma czas do piątku by usiąść z nimi do rozmów.