• Madonna na wręczeniu nagród Gucci Award for Women in Cinema
  Już 26 września we Florencji zostanie otwarte muzeum słynnego domu mody - Gucci. Na otwarciu oczekiwane są między innymi Madonna i Jennifer Lopez.
 • Goście drugiego dnia wyścigów konnych w Ascot
  Gonitwa Royal Ascot, nieprzerwanie od 300 lat odbywająca się w czerwcu w Anglii, jest nie tylko wielkim świętem miłośników wyścigów konnych. To również największa na świecie rewia kapeluszowej mody. Ile są warte owe cuda?
 • Michelle Obama w Europie: oto styl Pierwszej Damy
  Gdy została Pierwszą Damą, w ekspresowym tempie zyskała sobie miano ikony stylu. Zawsze wymieniana w gronie najlepiej ubranych prezydentowych – i kobiet - świata. A przecież wielokrotnie złamała zasady etykiety ubioru. Nie boi się odsłoniętych ramion, awangardowego stylu i wyrazistej biżuterii. Jej kreacje, nawet te pozornie poprawne, zawsze mają w sobie „to coś”, element niepokornej zabawy modą. Michelle Obama. Jaki styl zaprezentowała podczas podróży po Europie? Oto zdjęcia!
 • Hity i wpadki na Viva Comet 2011
  W warszawskiej Hali Expo XXI odbyła się gala Viva Comet 2011. Młoda wokalistka Ewa Farna triumfowała w czterech z pięciu kategorii, do których była nominowana. Znokautowała tym samym dotychczasową "królową" Comet, Dodę. W jakich kreacjach przyszły na galę polskie gwiazdy i gwiazdeczki? Która wyglądała najlepiej, a która w ogóle nie powinna była wychodzić z domu? Zobacz naszą galerię zdjęć!
 • Gwiazdy w walentynkowej czerwieni
  Szukasz kreacji na walentynkowy wieczór? Ten kolor może okazać się strzałem w dziesiątkę. Czerwień to kolor miłości i pożądania. Przykuwa wzrok, dodaje seksapilu i, jak twierdzą naukowy, pomaga w uwodzeniu. I rzeczywiście: czerwone usta, paznokcie i kreacje to odwieczna broń kusicielek. Tę ognistą barwę można nosić na wiele sposobów. Odważniejsze panie mogą wybrać jednolitą, długą kreacje w soczystym odcieniu. Subtelniejszy efekt stworzy złamana barwa czy ograniczenie się do części garderoby lub dodatku w tym kolorze. Zobacz, jak radzą sobie z tym gwiazdy.
 • Od lewej: tancerka Anna Głogowska, pogodynka Omenaa Mensah, piosenkarka Natalia Lesz, tyczkarka Monika Pyrek i aktorka Tamara Arciuch
  W wytwornych wnętrzach Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się premiera albumu "Kreacje Tańca z Gwiazdami". Autorką, zarówno kreacji jak i albumu, jest szefowa Zespołu Stylizacji i Charakteryzacji TVN, uważana za pionierkę stylizacji telewizyjnej w Polsce Dorota Williams. W albumie znalazły się m.in. unikatowe fotografie najbardziej pamiętnych kreacji oraz wiele anegdot i barwnych historii zza kulis programu. Zobacz zdjęcia z premiery!
 • Hit wieczoru: January Jones w błękitnej sukni z cekinowych łusek od Versace
  Co by się nie działo w polityce, na czerwonych dywanach sytuacja jest bez zmian. Gwiazdy stroją się, kokietują i wychodzą z siebie, by zachwycić obserwatorów. Największe imprezy obfitowały w oszałamiające kreacje od najlepszych projektantów. Na urodziwych celebrytkach prezentowały się wyjątkowo pięknie. Oto wyjątkowo piękne kreacje gwiazd w 2010 roku.
 • Małgorzata Socha
  Dzięki urodzie, sylwetce i doskonałemu gustowi awansowała do miana ikony stylu. Małgorzata Socha błyszczy kreacjami na salonach. Gwiazda przyznała jednak, że pokazuje się w ubraniach, które nie są jej własnością.
 • Kinga Rsin olśniewająca w wystawnej, długiej do ziemi i drapowanej srebrzystej sukni. I retro falach na włosach
  Nie ma jak klasyczna elegancja – ona zawsze jest na czasie i na miejscu. W takim stylu jak jeden mąż zaprezentowały się gwiazdy na gali przyznania nagród Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl”. Wszędobylska okazała się pełna powagi czerń, szarość, elegancki krój żakietów i marynarek, nieśmiertelna „mała czarna” oraz stylowe i zmysłowe koronki. Kto wypadł najlepiej? Zobacz eleganckie kreacje gwiazd!
 • Celebrytki się bogacą, to i coraz więcej wydają na kreacje. Zobacz, które z polskich gwiazd noszą na sobie największą fortunę!