• Monika Brodka
  Monika Brodka dojrzała. Artystycznie i w dziedzinie wizerunku. Świadomie dobiera kreacje i kształtuje własny styl. Zobacz nową Brodkę!
 • Hit wieczoru: January Jones w błękitnej sukni z cekinowych łusek od Versace
  Rozdanie tegorocznych nagród Emmy przyciągnęło największe serialowe gwiazdy. W tym, oczywiście – piękne panie. Po krótkim epizodzie mody na skromność do gwiazdorskich kreacji powrócił przepych i ekstrawagancja. Misterne zdobienia i marszczenia, hafty, koronki, kryształy dodawały celebrytkom blasku. A nade wszystko na czerwonym dywanie królowały treny. Zobacz gwiazdy w najbardziej olśniewających sukniach festiwalu!
 • Miss USA w stroju narodowym
  Ruszyło odliczanie do wyboru najpiękniejszej kobiety na świecie, ba, nawet w całym Wszechświecie. Kandydatki do tytułu Miss Universe 2010 zaprezentowały się w strojach narodowych. Oto cała egzotyka i różnorodność różnych stron świata – widziana w urodzie kobiet i ich niezwykłych kreacji. Zobacz zdjęcia!
 • Carla Bruni; Michelle Obama
  Jak co roku Vanity Fair ogłosił listę najlepiej ubranych osób na świecie. Kto się na niej znalazł tym razem? Weteranki rankingów w stylu Carli Bruni? Skandalistki jak Lady GaGa, która przebojem wzięła świat mody? Przeczytaj!