• Gwiazdy w walentynkowej czerwieni
  Szukasz kreacji na walentynkowy wieczór? Ten kolor może okazać się strzałem w dziesiątkę. Czerwień to kolor miłości i pożądania. Przykuwa wzrok, dodaje seksapilu i, jak twierdzą naukowy, pomaga w uwodzeniu. I rzeczywiście: czerwone usta, paznokcie i kreacje to odwieczna broń kusicielek. Tę ognistą barwę można nosić na wiele sposobów. Odważniejsze panie mogą wybrać jednolitą, długą kreacje w soczystym odcieniu. Subtelniejszy efekt stworzy złamana barwa czy ograniczenie się do części garderoby lub dodatku w tym kolorze. Zobacz, jak radzą sobie z tym gwiazdy.
 • Hit wieczoru: January Jones w błękitnej sukni z cekinowych łusek od Versace
  Co by się nie działo w polityce, na czerwonych dywanach sytuacja jest bez zmian. Gwiazdy stroją się, kokietują i wychodzą z siebie, by zachwycić obserwatorów. Największe imprezy obfitowały w oszałamiające kreacje od najlepszych projektantów. Na urodziwych celebrytkach prezentowały się wyjątkowo pięknie. Oto wyjątkowo piękne kreacje gwiazd w 2010 roku.
 • Kinga Rsin olśniewająca w wystawnej, długiej do ziemi i drapowanej srebrzystej sukni. I retro falach na włosach
  Nie ma jak klasyczna elegancja – ona zawsze jest na czasie i na miejscu. W takim stylu jak jeden mąż zaprezentowały się gwiazdy na gali przyznania nagród Doskonałość Roku miesięcznika „Twój Styl”. Wszędobylska okazała się pełna powagi czerń, szarość, elegancki krój żakietów i marynarek, nieśmiertelna „mała czarna” oraz stylowe i zmysłowe koronki. Kto wypadł najlepiej? Zobacz eleganckie kreacje gwiazd!
 • Hit wieczoru: January Jones w błękitnej sukni z cekinowych łusek od Versace
  Rozdanie tegorocznych nagród Emmy przyciągnęło największe serialowe gwiazdy. W tym, oczywiście – piękne panie. Po krótkim epizodzie mody na skromność do gwiazdorskich kreacji powrócił przepych i ekstrawagancja. Misterne zdobienia i marszczenia, hafty, koronki, kryształy dodawały celebrytkom blasku. A nade wszystko na czerwonym dywanie królowały treny. Zobacz gwiazdy w najbardziej olśniewających sukniach festiwalu!