• Melanie Griffith i jej córka Dakota Johnson
    Piękne suknie, przemarsze po czerwonym dywanie, ale i nerwy dobrze ukryte za uśmiechem i makijażem. Nim rozpocznie się gala rozdania Oscarów, najpierw widzowie na całym świecie mają szansę obejrzeć największy pokaz mody damskiej i męskiej. Oto przegląd sukien i garniturów.
  • Kreacje na rozdaniu nagród Emmy
    W Los Angeles, po raz 73. rozdano nagrody Emmy, zwane niekiedy "telewizyjnymi Oscarami".  Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy ubrane w eleganckie kreacje od najsłynniejszych projektantów. W tym roku, na gali królowała czerwień. Oto galeria najpiękniejszych strojów wieczoru. Która z celebrytek prezentowała się najlepiej?
  • Hity i wpadki na Viva Comet 2011
    W warszawskiej Hali Expo XXI odbyła się gala Viva Comet 2011. Młoda wokalistka Ewa Farna triumfowała w czterech z pięciu kategorii, do których była nominowana. Znokautowała tym samym dotychczasową "królową" Comet, Dodę. W jakich kreacjach przyszły na galę polskie gwiazdy i gwiazdeczki? Która wyglądała najlepiej, a która w ogóle nie powinna była wychodzić z domu? Zobacz naszą galerię zdjęć!