• Skład Nutelli został zmieniony
  Mniej kakao i orzechów laskowych? Czy rzeczywiście producenci popularnego na całym świecie kremu postanowili "odchudzić" jego skład?
 • Nakładanie kremu pod oczy
  Półki kobiet w wielu łazienkach uginają się od kosmetyków. Okazuje się jednak, że im mniej kosmetyków tym lepiej. Oto profesjonalny detoks kosmetyczki.
 • Krem
  Woda to źródło życia i równowagi skóry – dzięki niej zachowujemy młodość i piękny wygląd na dłużej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nie każda woda jest taka sama i nie wszystkie jej rodzaje wpływają pozytywnie na właściwości nawilżające produktów kosmetycznych. Malwina Zasada, kosmetolog, trener krajowy i ekspert francuskiej marki Institut Esthederm, wyjaśnia, dlaczego jakość wody w kosmetykach ma tak ogromne znaczenie.
 • Kremy
  Domowa, codzienna pielęgnacja skóry to podstawa pięknego i młodego wyglądu na dłużej, dlatego wiele z nas poświęca dużo energii i pieniędzy na zakup najlepszych kosmetyków. Ale czy z takim samym zaangażowaniem sprawdzamy ich skład?
 • Soczewica
  Blogerka kulinarna Daria Ładocha przygotowała w kuchni "Dzień Dobry TVN" rozgrzewające potrawy. Na stole pojawiły się dania takie, jak: aromatyczny krem z soczewicy, dorsz marynowany w imbirze, chillli i curry, chleb dyniowy oraz rozgrzewający stir fry z kurczakiem i warzywami.
 • Naturalne kosmetyki
  Dawniej kobiety nie miały dostępu do tak wielu kosmetyków, jakie teraz są na półkach sklepowych. W czym tkwił sekret ich urody?
 • Kinga Rusin
  Spór Kingi Rusin z firmą Aromeda reprezentowaną przez Magdalenę Hajduk, krąży po internecie, zajmują się nim strony "pudelkowe", zajmują te branżowe związane z kosmetyką, kotłuje się po Facebooku. Ale też piszą o nim dziennikarze działów biznesowych największych dzienników. Temat jest gorący: przyciąga uwagę osoba znanej dziennikarki telewizyjnej, w grę wchodzą spore pieniądze, w powietrzu latają wzajemne pretensje, sypią się oświadczenia.
 • Władimir Putin
  Powołanie przez prezydenta Rosji Władimira Putina Gwardii Narodowej - nowej struktury na bazie wojsk wewnętrznych MSW - ma zabezpieczyć go przed zagrożeniami wewnętrznymi i wojskowym zamachem stanu - pisze amerykański ośrodek analityczny Stratfor.
 • Azjatka wcierająca krem w twarz
  Azjatki są znane z niezwykle zadbanej, długo młodej skóry i gęstych włosów. Pewnie nie raz zastanawialiście się, jak one to robią? Sekret tkwi w metodach pielęgnacji. Azjatyckie sklepy pełne są dobrej jakości kosmetyków, dostosowanych do indywidualnych wymagań. Nawet te same firmy wydają się na rynek azjatycki wypuszczać znacznie skuteczniejsze produkty. Co z jakiego kraju przywieźć? Jeśli wybieracie się do krajów dalekiej Azji, podpowiemy wam, gdzie można kupić najlepsze azjatyckie kosmetyki.
 • Krem
  Wywołują alergię, podrażnienia, niekiedy bywają bardzo szkodliwe – E dodatki występują nie tylko w żywności, ale także w kosmetykach. Niestety to, że produkt należy do reklamowanej marki lub jest bardzo drogi, nie oznacza, że jest bezpieczny, ponieważ także te produkty zawierają szkodliwe dodatki i konserwanty. Jeśli nie chcesz przepłacać i jednocześnie zależy Ci na właściwej pielęgnacji ciała, sprawdź co kryje się pod zawiłymi nazwami składników na etykietach produktów kosmetycznych.