• Książe William i księżna Kate z księciem Jerzym i księżniczką Charlotte / zdjęcia z oficjalnego profilu Brytyjskiej Rodziny Królewskiej
    Czyżby Brytyjczyków czekała trzecia już gorączka Royal Baby? Media donoszą, że księżna Kate od kilku tygodni cierpi na mdłości podobne do tych, które trapiły ją w czasie ciąży.
  • Podczas gdy jego żona lada chwila może urodzić następcę tronu, on spokojnie gra w polo. Książę William wraz ze swoim bratem Harrym uczestniczyli w meczu charytatywnym w Cirencester. Podobnie było wczoraj, gdy obaj grali w polo w innym meczu.
  • "Ludzie, księżna Kate rodzi!" - dziesiątki takich i podobnych wpisów pojawia się na Twitterze. Światowe media zastanawiają się, czy już się zaczęło, czy księżna już jest w szpitalu, i gdzie jest książę William. Wedle oficjalnych informacji, termin porodu został określony na najbliższą sobotę.
  • Nie wszystkie media uszanowały prośbę brytyjskiego dworu, aby na czas ciąży zostawić Kate i Williama w spokoju i pozwolić przyszłym rodzicom na odrobinę prywatności. Włoski magazyn "Chi" opublikował właśnie zdjęcia ciężarnej Kate w bikini zrobione przez paparazzi podczas prywatnych wakacji pary.
  • Księżna Catherine i książę William
    Mimo wcześniejszych zapowiedzi księżna Catherine nie musiała długo pozostawać w szpitalu. Ciężarna małżonka następcy brytyjskiego tronu czuje się już na tyle dobrze, że mogła dziś wrócić do domu. Oczywiście odebrał ją książę William. Para cierpliwie pozowała do zdjęć tłumom zgromadzonych przed szpitalem fotografów. Naszym zdaniem księżna wyglądała promiennie jak zawsze. Wy też tak uważacie?