• Księżna Catherine i książę William
  Tradycyjny kobiecy strój w Pakistanie raczej nie zalicza się do ubrań, które podkreślają sylwetkę czy efektownie ją opływają. Dlatego trudno wyglądać w nim zmysłowo. Księżnej to się jednak udało. Prezentowała się naprawdę świetnie.
 • Cierpliwość dziennikarzy koczujących przed szpitalem św. Marii w Londynie została po raz kolejny wystawiona na próbę. Dziś po raz kolejny - kiedy pod bramę podjechało auto, z którego wysiadła "księżna Kate" i "książę William"...
 • To będzie trzecia w kolejności osoba w szeregu następców brytyjskiego tronu. Wielka Brytania zastygła w oczekiwaniu na wieść o narodzinach dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Termin porodu wypadał wczoraj, a bukmacherzy przyjmują zakłady, jakie imię dostanie najmłodszy z Windsorów. 
 • "Ludzie, księżna Kate rodzi!" - dziesiątki takich i podobnych wpisów pojawia się na Twitterze. Światowe media zastanawiają się, czy już się zaczęło, czy księżna już jest w szpitalu, i gdzie jest książę William. Wedle oficjalnych informacji, termin porodu został określony na najbliższą sobotę.
 • Księżna Catherine
  Wpadka nie zawsze musi oznaczać coś tak "banalnego" jak odsłonięcie kawałka ciała. Ciężarna księżna Catherine przeżyła wczoraj coś o wiele gorszego. Uwięziony w kratce obcas omal nie doprowadził jej do upadku, a przyszła królowa musiała się mocno nagimnastykować, żeby wyjść cało z opresji. Zobaczcie, co przydarzyło się księżnej na obchodach Dnia św. Patryka.
 • Księżna Catherine
  Nie da się ukryć: ona zawsze wygląda świetnie. Nawet zmuszona do założenia muzułmańskiej chusty jest w każdym szczególe perfekcyjna i zachwycająca. Zobaczcie, jak prezentowała się Catherine podczas wizyty w malezyjskim meczecie.
 • Kłopotliwa kreacja księżnej Catherine
  Wizyta książęcej pary w Singapurze trwa, co oznacza, że pojawiają się kolejne zdjęcia księżnej Catherine i księcia Williama - koniecznie codziennie inaczej ubranych. Zobaczcie Catherine w sukience, którą sprawiła jej nie lada kłopot!
 • Księżna Catherine
  Szczelnie okrywająca ciało sukienka o kroju płaszcza wcale nie musi wyglądać nudno. Przeciwnie: zakładając kreację zapinaną tylko na 4 guziki, księżna Catherine udowodniła, że elegancja może też mieć seksowne oblicze. Zobaczcie, jak małżonka księcia Williama prezentowała się wczoraj na zawodach paraolimpiady w Londynie.
 • Pippa Middleton
  Bierzesz ślub, planujesz huczne wesele? Możesz zwrócić się o pomoc do specjalisty od urządzania przyjęć ślubnych. Nawet do samej Pipy Middleton. Siostra księżnej Catherine, po organizacji ślubu siostry z księciem Williamem, postanowiła zająć się organizacją wesel zawodowo.
 • Kate Middleton i Elżbieta II
  Czyżby nieomylna ikona stylu i smaku w końcu popełniła modowa gafę? I to na dodatek przez wielkie „g”? Księżna Catherine na jubileuszu zaprezentowała kreację, która uznano za wielce nieodpowiednią. Dlaczego? Bo przyćmiła samą królową Elżbietę podczas jej wielkiego święta… Zobacz zdjęcia!