• Nie wszystkie media uszanowały prośbę brytyjskiego dworu, aby na czas ciąży zostawić Kate i Williama w spokoju i pozwolić przyszłym rodzicom na odrobinę prywatności. Włoski magazyn "Chi" opublikował właśnie zdjęcia ciężarnej Kate w bikini zrobione przez paparazzi podczas prywatnych wakacji pary.
  • Tabloid "Closer", decyzją francuskiego sądu cywilnego w Nanterre, musi zwrócić książęcej parze wszystkie cyfrowe kopie i oryginały zdjęć ukazujących księżną Catherine opalającą się topless u boku jej męża księcia Williama. W wyroku jest również mowa o całkowitym zakazie dalszego rozpowszechniania fotografii.
  • William i Kate nie zamierzają puścić w niepamięć fakt, iż ktoś naruszył ich prywatność i opublikował zdjęcia godzące w honor książęcej pary. Prawnicy księcia i księżnej Cambridge wystąpili w poniedziałek do sądu karnego w Nanterre koło Paryża z prywatnym oskarżeniem przeciwko magazynowi "Closer" z powodu publikacji zdjęć, na których Kate opala się topless - pisze AFP, powołując się na prokuraturę .