• Inspirujące STYLIZACJE księżnej Kate
  Odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, nie przestaje gościć na łamach prasy i Internetu. Kate Middleton od samego początku budzi wielkie zainteresowanie zarówno dziennikarzy jak i zwykłych ludzi. Jej dość zachowawczy, ale elegancki styl ma rzesze naśladowczyń, które niechętnie ulegają zmiennym, modowym trendom. Mimo iż Kate nie eksperymentuje z wizerunkiem, jej stylizacje zawsze są idealnie dopasowane do okazji i okoliczności, w jakich występuje. Sekret jej stylu to perfekcyjnie skrojone stroje o bardzo kobiecym, ale skromnym charakterze. Pozycja księżnej wymaga dużej dbałości szczegóły, dlatego wszystkie dodatki są idealnie dopasowane do stroju.
 • Catherine, księżna Cambridge
  Royal Baby II jest już na świecie. Pałac Kensington ogłosił, że księżna Catherine urodziła córkę. Przy porodzie obecny był książę William.
 • Książę William i księżna Catherine na meczu NBA
  Książę William wraz z żoną księżną Kate obserwowali na żywo zwycięstwo Cleveland Cavaliers nad Brooklyn Nets 110:88 w poniedziałkowym meczu ligi koszykarskiej NBA. "Przynieśli nam szczęście" - powiedział potem LeBron James.
 • Księżna Catherine
  Zaszewki z przodu sukienki, w której księżna Catherine pojawiła się dziś na otwarciu wystawy w londyńskiej Narodowej Galerii Portretu, wskazują na to, że kreacja powinna przylegać do ciała, ale małżonka księcia Williama jest tak szczupła, że nawet dopasowana sukienka wygląda na niej na luźną...