• Neil Armstrong na Księżycu i... powiewająca flaga
    Lądowania na Księżycu nie było, a tak naprawdę obchodzimy 45 rocznicę gigantycznej mistyfikacji - przez lata misja Apollo 11 znajdowała się pod ostrzałem zwolenników teorii spiskowych. Analizując zdjęcia i informacje dotyczące pierwszego w dziejach ludzkości lądowania na Księżycu, dopatrywali się szczegółów przemawiających za tym, że to wielkie oszustwo.
  • Neil Armstrong nie żyje
    Był oblatywaczem od wszystkiego - siedział za sterami około 200 rodzajów maszyn latających. Ukoronowaniem jego pracy było lądowanie i spacer po Księżycu. Wkrótce potem Neil Armstrong zrezygnował z kosmosu - odszedł z NASA i przeniósł się na wieś. Oto życie najsłynniejszego astronauty w historii.
  • Był jednym z głównych bohaterów Ameryki, w swoim życiu siedział za sterami praktycznie wszystkich samolotów, a licencję pilota zdobył wcześniej niż prawo jazdy - tak rosyjskie media wspominają zmarłego Neila Armstronga, pierwszego człowieka na Księżycu.
  • W wieku 82 lat zmarł Neil Armstrong, amerykański astronauta, który jako pierwszy człowiek 20 lipca 1969 roku stanął na Księżycu. Jako dowódca misji Apollo 11 powiedział wtedy: "To mały krok dla człowieka, ale wielki krok dla ludzkości".