• Premiera teledysku do piosenki "Fuck It", którą Doda wykonuje wraz z Fokusem, odbyła się w atmosferze skandalu. Raper w ostatniej chwili chciał ponoć zablokować jego publikację. Sam klip, jak i towarzyszącą mu aferę, nie bez delikatnej drwiny, skomentował Kuba Wojewódzki.
 • Ranking najbardziej znienawidzonych celebrytów
  Internet aż kipi od nienawiści i negatywnych emocji. W najnowszym numerze tygodnika "Wprost" opublikowano ranking najbardziej znienawidzonych celebrytów polskiego show biznesu, których internauci w ostatnim miesiącu krytykowali najchętniej.
 • Najcenniejsze gwiazdy w oczach reklamodawców mogą liczyć na lukratywne kontrakty reklamowe. W tegorocznym rankingu, przygotowanym przez magazyn "Forbes", jedni celebryci zwiększyli swoje notowania, inni zaś zaliczyli spektakularne spadki. Oto najcenniejsze nazwiska polskiego show biznesu.
 • Doda z rodzicami
  Kuba Wojewódzki niejednokrotnie dawał całej Polsce do zrozumienia, że nie ceni Dody. Nie jest fanem ani jej muzyki ani tym bardziej wizerunku.
 • Kuba Wojewódzki
  Doda udzieliła obszernego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Jak się można było spodziewać, gwiazda mówiła o swoim rozstaniu z Nergalem. Kuba Wojewódzki postanowił trochę się nad Dorotą popastwić.
 • Rusin, Doda czy Mucha? Oto polskie gwiazdy okładek
  Blondynka, długie, rozpuszczone włosy. Oto najczęściej pokazywana bohaterka polskich okładek. Tak gwoli statystyki. Jednak najchętniej pokazywana gwiazda blondynką bynajmniej nie jest. Kinga Rusin to sława, która najczęściej gości na okładkach. W pierwszym kwartale 2011 roku mogliśmy ją oglądać na nich 11 razy. Tak wynika z raportu Press-Service Monitoring Mediów, który uwzględnił 48 tytułów prasy kolorowej i kobiecej. Jurorka „You Can Dance” pokonała w nim takie seksbomby jak Anna Mucha, Doda i Edyta Górniak. Każda z nich ma na koncie 10 okładek ze swoją podobizną. Mniejszym wzięciem cieszą się panowie. W rankingu zwyciężyli Artur Żmijewski, Kuba Wojewódzki, Nergal i Robert Janowski – każdy z nich pojawił się na dwóch okładkach. Zobacz polskie gwiazdy okładek!
 • Maja Sablewska
  Marina i Doda przygotowują podobno pozew przeciwko swojej byłej menadżerce, Edyta Górniak za nią nie przepada... Niezbyt pochlebne zdanie ma o Mai Sablewskiej także Kuba Wojewódzki. Czy szykuje się wielka ofensywa medialna przeciwko jurorce "X Factor"?
 • Kuba
  Na ten komentarz nie trzeba było długo czekać - tylko do kolejnego numeru "Polityki". Kuba Wojewódzki wypowiedział się o najsłynniejszej parze show-biznesu i ich głośnym rozstaniu.