• Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski
  Paparazzi to prawdziwe utrapienie gwiazd i celebrytów. Koczują pod oknami, śledzą na mieście, potrafią także wtargnąć na szpitalny oddział. Zobacz, kto stracił cierpliwość do wszędobylskich panów z aparatami.
 • "Pajac Obywatelski" - pisze o Kubie Wojewódzkim najnowszy "Wprost". Tygodnik pyta czy słynny atak to ustawka i pisze, że na koszulce dziennikarza zamiast żrącego kwasu wykryto tylko fluid.
 • Kuba Wojewódzki po raz pierwszy po ataku pojawił się na imprezie
  Kuba Wojewódzki pokazał się na oficjalnej imprezie po raz pierwszy od dnia, w którym został oblany nieznaną substancją przez zamaskowanego mężczyznę. Dziennikarz pojawił się na koncercie Dawida Podsiadło, starannie jednak omijał miejsca, gdzie mogliby go dopaść fotoreporterzy, ci zaś konsekwentnie polowali na fotki, które pokazałyby blizny po oparzeniach. Na szczęście, na twarzy showmana trudno dostrzec ślady ataku.
 • W mediach nie milkną komentarze dotyczące niedawnego incydentu, podczas którego, Kuba Wojewódzki został oblany toksyczną cieczą przez zamaskowanego napastnika. Dla Macieja Stuhra to wydarzenie okazało się powodem do żartu.
 • Ataki na dziennikarzy - Kuba Wojewódzki
  "Widzowie uważają, że mają prawo nas oceniać w każdej chwili. Mogą nas odrzeć z wszelkiej powagi, a potem uderzyć w twarz jak byle podrostka" - tak Jarosław Kuźniar w rozmowie z "Wprost" komentował atak na Kubę Wojewódzkiego i pojawiające się akty agresji wymierzone w dziennikarzy. Tygodnik o tego rodzaju doświadczenia zapytał m.in. Jana Pospieszalskiego i Marię Czubaszek.
 • Po ataku na Kubę Wojewódzkiego, stacja TVN postanowiła wzmocnić ochronę swoich gwiazd, co dało się ponoć zauważyć podczas nagrań do ostatniego odcinka programu "Mam talent".
 • Policja twierdzi, że na koszulce, którą miał na sobie w ostatni poniedziałek Kuba Wojewódzki, nie było żadnych żrących lub niebezpiecznych substancji. Takie są wyniki badań laboratorium kryminalistycznego. Co ze śledztwem?
 • Atak na Kubę Wojewódzkiego przez zamaskowanego napastnika uzbrojonego w brunatną ciesz niewiadomego pochodzenia odbił się szerokim echem w polskich mediach. Szymon Majewski jak zwykle postanowił zażartować z tego tematu i pokazał, jaki jest skutek feralnego incydentu.
 • Kuba Wojewódzki, po tym, jak w poniedziałek rano został oblany toksyczną substancję przez zamaskowanego napastnika, zniknął z anteny radia Eska Rock. Do pracy powrócił już po dwóch dniach i oczywiście, nie odmówił sobie ironicznego komentarza.
 • Stołeczna policja opublikowała wizerunek mężczyzny, zarejestrowany na nagraniu z monitoringu przed siedzibą radia Eska Rock. Widać na nim napastnika, który w poniedziałek rano oblał żrącą substancją Kubę Wojewódzkiego.