• Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego
  Maciej Stuhr nie chce być dłużej grzecznym chłopcem z sąsiedztwa. Aktor przyznaje, że czerpie satysfakcję z tego, że swoimi wypowiedziami podburza tych, którzy mają inną wizję politycznej rzeczywistości.
 • Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego
  Maciej Stuhr przyjął rolę w rosyjskim serialu akcji. Jak aktor tłumaczy swoją decyzję i co maja z nią wspólnego polscy rolnicy? Oto, co powiedział w programie Kuby Wojewódzkiego.
 • W mediach nie milkną komentarze dotyczące niedawnego incydentu, podczas którego, Kuba Wojewódzki został oblany toksyczną cieczą przez zamaskowanego napastnika. Dla Macieja Stuhra to wydarzenie okazało się powodem do żartu.
 • Reakcja gwiazd na słowa abp Michalika o pedofilii
  Gwiazdy nieczęsto zabierają głos w kwestiach społecznych czy religijnych. Jednak ostatnia wypowiedź abp Michalika, w której duchowny częścią winy za akty pedofilii obarcza same jej ofiary, wywołała prawdziwe oburzenie, nawet wśród celebrytów i ludzi mediów. Oto ich komentarze.
 • W ostatnim czasie polskie tabloidy szeroko opisują problemy małżeńskie Macieja i Samanty Stuhrów. Ta medialna nagonka na aktora i jego żonę nie spodobała się Kubie Wojewódzkiemu.
 • Dla rodzimych gwiazd, bliska znajomość z Kubą Wojewódzkim, to nie tylko nobilitacja w środowisku show biznesu, ale i szansa na lukratywne kontrakty. W ostatnim czasie przekonał się o tym miedzy innymi Maciej Stuhr.
 • Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Macieja Stuhra, by porozmawiać z nim o kontrowersjach wokół filmu "Pokłosie" i polskim antysemityzmie. Aktor wyznał, że bardzo cieszy się ze swojej roli w tym obrazie, ale opowiedział także o atakach, z jakimi spotyka się od czasu premiery.
 • Magdalena Cielecka i Maciej Stuhr w programie Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki", prowadzący porozmawia z parą znakomitych polskich aktorów. Na kultowej skórzanej kanapie zasiądą Magdalena Cielecka i Maciej Stuhr.
 • Kuba Wojewódzki jako prowadzący show ma opinię charyzmatycznego skandalisty o ostrym języku. A jak spisuje się jako współpracownik? Maciej Stuhr, Agnieszka Szulim i Bartosz Węglarczyk od września prowadzą wraz z nim poranek radiowy w Esce Rock. Audycja "Zwolnienie z WF-u", mimo obaw, cieszy się dużą popularnością, a gwiazdy chwalą sobie pracę z Wojewódzkim .
 • Kuba Wojewódzki na swoim profilu w portalu Facebook wyraził zniesmaczenie otrzęsinami, jakie swoim uczniom urządził ksiądz w gimnazjum w Lubinie. Zdaniem dziennikarza, zabawa polegająca na zlizywaniu śmietany z kolan kapłana była obrzydliwa.