• Szymon Majewski
  Dawno niewidziany na ekranach telewizorów Szymon Majewski pojawił się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. I trzeba przyznać, że był jednym z nielicznych gości tego show, którym udało się przegadać prowadzącego.
 • Szymon Majewski
  Wojna pomiędzy Kubą Wojewódzkim i Małgorzatą Rozenek jest nie tylko pożywką dla kolorowej prasy, ale także świetnym tematem do żartów. Szymon Majewski właśnie nagrał piosenkę o tym konflikcie. "Na fejsie i insta chcą się pozabijać, hasztagami będą sobie zęby wybijać" - śpiewa satyryk. Posłuchajcie całego utworu zatytułowanego "Medialna afera".
 • Szymon Majewski
  Medialna wojna pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Radosławem Majdanem i Małgorzatą Rozenek przybrała na sile po ostatnim wywiadzie dziennikarza. Z oskarżeń i gróźb, jakimi obrzucają się obie strony, śmieje się Szymon Majewski.
 • Kuba Wojewódzki, Maria Czubaszek, Szymon Majewski
  Choć wynik wyborów parlamentarnych nie stanowi dużego zaskoczenia, wiele osób zareagowało na niego wręcz histerycznie. A jak zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego przyjął polski show biznes? Oto kilka komentarzy.
 • Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski
  Paparazzi to prawdziwe utrapienie gwiazd i celebrytów. Koczują pod oknami, śledzą na mieście, potrafią także wtargnąć na szpitalny oddział. Zobacz, kto stracił cierpliwość do wszędobylskich panów z aparatami.
 • Edward Miszczak
  Edward Miszczak w rozmowie z dziennik.pl zdradza, czy przewiduje ponowną współpracę z Szymonem Majewskim i dlaczego powierzył Kubie Wojewódzkiemu rolę jurora w dziecięcym show, a także komentuje plotki dotyczące swojego startu w konkursie na prezesa TVP.
 • Atak na Kubę Wojewódzkiego przez zamaskowanego napastnika uzbrojonego w brunatną ciesz niewiadomego pochodzenia odbił się szerokim echem w polskich mediach. Szymon Majewski jak zwykle postanowił zażartować z tego tematu i pokazał, jaki jest skutek feralnego incydentu.
 • Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski raczej nie pałają wzajemną sympatią. Ostatnio Kuba po raz kolejny dał temu wyraz, wyśmiewając sposób, w jaki Szymon poprowadził festiwal TOPTrendy.
 • W ciągu kilku ostatnich miesięcy, dwie osobowości polskich mediów musiały borykać się z osobistym dramatem pożaru mieszkania. Kuba Wojewódzki, który słynie z patrzenia na życie z dystansem, postanowił zażartować z dramatu kolegów.
 • Kuba Wojewódzki, jako gwiazda TVN od dawna cieszy się mocną i raczej niezagrożoną pozycją. Jak podają media, showman poczuł się w swojej stacji jeszcze pewniej po tym, jak jego szefowie zdecydowali o wyrzuceniu Szymona Majewskiego.