• Agnieszka Dygant
  W programie Kuby Wojewódzkiego po raz pierwszy gościła Agnieszka Dygant. Nie mogły oczywiście nie paść pytania o rolę aktorki w kontrowersyjnym „Botoksie” Patryka Vegi.
 • Kuba Wojewódzki za kierownicą ferrari 430 spider
  TOP GEAR Edycja Polska !!! - ogłosił na oficjalnym profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki - Król TVN i zamieścił zdjęcie sugerujące realizację nowego programu.
 • Edward Miszczak
  Edward Miszczak w rozmowie z dziennik.pl zdradza, czy przewiduje ponowną współpracę z Szymonem Majewskim i dlaczego powierzył Kubie Wojewódzkiemu rolę jurora w dziecięcym show, a także komentuje plotki dotyczące swojego startu w konkursie na prezesa TVP.
 • Marcin Prokop
  Marcin Prokop, jako jedyny celebryta, szczerze przyznaje, że zarobki osób pracujących w telewizji są nieproporcjonalne do ich talentu i zupełnie oderwane od realiów. Takie stwierdzenia z pewnością nie przysporzą mu nowych przyjaciół w branży.
 • Kuba Wojewódzki to jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskich mediów. Kto ma szansę zająć jego miejsce, jeśli postanowi zniknąć z ekranów? Sam showman zdradził, że ma swój typ.
 • Kontrowersyjne osobowości polskie telewizji
  Czasy grzecznej telewizji, gdzie dziennikarze i prezenterzy ładnie uśmiechali się do widzów, nie ujawniając własnych poglądów na prezentowane treści, dawno minęły. Dziś liczy się wyrazista i kontrowersyjna osobowość. Oto osobowości polskiej telewizji, potrafiące wzbudzać skrajne emocje.
 • Krzysztof Ibisz jest obecny na antenie od lat i w telewizji zrobił już wiele. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jedno wyzwanie zawodowe, z jakim prezenter chciałby się zmierzyć. Tym niezrealizowanym marzeniem jest program podobny do tego, który w stacji TVN prowadzi Kuba Wojewódzki
 • Najlepiej zarabiające programy telewizyjne z udziałem gwiazd
  Pomimo kryzysu, stacje telewizyjne wciąż inwestują w programy z udziałem gwiazd i jak się okazuje, wciąż jest to opłacalna praktyka. W pierwszym półroczu 2012 roku, największy przychód swojej stacji zapewniły osobowości TVN-u, najgorzej wypadły zaś gwiazdy Telewizji Polskiej.
 • Kuba Wojewódzki to bardzo kontrowersyjna postać polskich mediów. Podczas, gdy jedni uwielbiają jego dowcip i charyzmę, inni krytykują go za chamstwo i naruszanie granic. Okazuje się, że do zagorzałych przeciwników Kuby zalicza się ikona TVP, Bogumiła Wander.
 • Najbardziej charyzmatyczne osobowości polskiej telewizji
  O sukcesie w telewizji decydują nie tylko talent, wiedza i ciężka praca, ale również to bliżej nieokreślone "coś", co sprawia, że widzowie nie potrafią przejść obok danej postaci obojętnie. Nie wszyscy są uwielbiani, niektórzy budzą kontrowersje, a nawet ostrą krytykę, jednak każda z tych osób jest wyrazista, barwna i mocno zaznacza swoją obecność na małym ekranie. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej charyzmatycznych osobowości polskiej telewizji.