• Michał Figurski, Kuba Wojewódzki
  Relacje Wojewódzkiego i Figurskiego przechodziły gorsze i lepsze chwile, ostatnio jednak między kolegami panuje zgoda. Świadczy o tym fakt, iż Michał stanął w obronie Kuby i jego programu.
 • Janusz Korwin-Mikke, Kuba Wojewódzki
  Ile dzieci ma Janusz Korwin-Mikke? Kuba Wojewódzki uznał, że polityk sam mógł pogubić się w rachunkach i nasłał na niego "zaginioną córkę" Olę. Jak zareagował "tata"?
 • Kuba Wojewódzki, Joanna Moro
  Kuba Wojewódzki postanowił zadrwić z Joanny Moro, która po Święcie Zmarłych, na swoim profilu opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak uśmiechnięta pozuje nad grobem Anny German.
 • Krystyna Janda
  Kuba Wojewódzki lubi żartować z polskich gwiazd i zazwyczaj na celownik bierze mniejszego kalibru celebrytki. Ostatnio jednak, ofiarą jego poczucia humoru stała się legenda polskiego kina, Krystyna Janda.
 • Kuba Wojewódzki
  Podczas, gdy jedni uważają, że Kuba Wojewódzki prowokuje do myślenia, wprowadzając twórczy ferment i łamiąc konwenanse, inni oskarżają go o chamstwo, brak szacunku i przekraczanie wszelkich, dopuszczalnych granic. Przyjrzyjmy się, co ma na sumieniu naczelny skandalista polskich mediów.
 • W mediach nie milkną komentarze dotyczące niedawnego incydentu, podczas którego, Kuba Wojewódzki został oblany toksyczną cieczą przez zamaskowanego napastnika. Dla Macieja Stuhra to wydarzenie okazało się powodem do żartu.
 • Jednym z ostatnich gości programu "Kuba Wojewódzki" był Abelard Giza, członek kabaretu LIMO, który wywołał oburzenie polskich katolików żartami o papieżu. W rozmowie z gospodarzem satyryk stwierdził: "Nie ma dla mnie tematu, z którego nie można się śmiać".
 • W ciągu kilku ostatnich miesięcy, dwie osobowości polskich mediów musiały borykać się z osobistym dramatem pożaru mieszkania. Kuba Wojewódzki, który słynie z patrzenia na życie z dystansem, postanowił zażartować z dramatu kolegów.
 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli okazję pracować razem podczas pierwszej edycji show "X Factor". To wówczas narodziła się między nimi niechęć, która traw do dziś.
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski po swojej głośnej audycji, podczas której żartowali z Ukrainek, podzielili polską opinię społeczną. Część osób stanęło po stronie obu panów, twierdząc, że ich żarty, choć nie najlepsze, nie były czymś oburzającym. Inni zaś zdecydowanie potępili zarówno sam dowcip, jak i jego autorów, domagając się niekiedy nawet usunięcia Figurskiego i Wojewódzkiego z przestrzeni publicznej. Ostatnio głos w obronie satyryków zabrała Maria Czubaszek. Jej zdaniem, audycja o Ukrainkach miała być drwiną z prawdziwych Polaków.