• Łosoś
  Dieta - oprócz farmakoterapii i psychoterapii - może być trzecim elementem wspomagającym leczenie depresji i innych zaburzeń psychicznych – przekonują farmaceuci i psychiatrzy.
 • Kontuzja
  Dolegliwości związane ze stawami zwykle kojarzone są z osobami starszymi. Niestety coraz częściej problem ten dotyka osób młodych, a nawet dzieci. Przyczyną są uwarunkowania genetyczne, ale również siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej lub nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń, zła dieta czy otyłość.
 • Cedrus
  Jesteśmy jako ludzie tak skonstruowani, że każdy stres odbija się na naszym układzie pokarmowym. Niektórzy nie mogą jeść, kiedy się denerwują, inni pochłaniają z tego samego powodu całe kilogramy przekąsek. Ani jedno, ani drugie nie pozostaje bezkarne i dlatego współcześni trzydziestolatkowie mogą się pochwalić długą listą chorób układu pokarmowego, dawniej uważanych za typowe dla starszych osób. Wrzody żołądka, dwunastnicy, nadciśnienie, podwyższony poziom cholesterolu – to tylko kilka przykładów. Jeżeli jesteśmy (nieszczęśliwymi) posiadaczami chociaż jednej z tych dolegliwości, wypróbujmy Cedrus.
 • Kwasy omega-3 to niezastąpione źródło wartościowych składników
  Olej z ryb może zminimalizować szkodliwy wpływ śmieciowego jedzenia na nasz organizm, również na mózg - wynika z najnowszych badań. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe omega-3 nie tylko wspomagają odchudzanie, ale i usprawniają procesy myślenia.
 • Kwasy omega-3 poprawiają męską płodność
  Jeśli chcesz doczekać się potomka, uważnie przyjrzyj się temu, co znajduje się na twoim talerzu. Uczeni alarmują, że niewłaściwa dieta może zmniejszyć liczbę plemników i pogorszyć męską płodność.
 • Masz problemy z pamięcią? Pomoże ci dieta bogata w kwasy omega-3
  Nie trać czasu na przypominanie sobie tego, co wyleciało ci z głowy. Przestań godzinami zamartwiać się swoją słabą pamięcią. Lepiej weź się za swój mózg i zdopinguj go do lepszej pracy. Oto, co zalecają naukowcy.